| Anahat boyutları | 235x143x5,9 mm |
|---|---|
| Nokta sayısı | 1024x600 |
| Bağlantı | LVDS |
| Parlaklık | 200 Cd/m2 |
| Menşei | Çin |
| Arayüz Türü | LVDS |
|---|---|
| LCD tipi | RTP |
| Boyut | 8.0 |
| Çözünürlük | 1024*768 |
| Modül Boyutu | 174,00×136,00×2,45 mm |
| Renkleri Görüntüle | 65 bin |
|---|---|
| TFT Modu | TFT, Aktarıcı |
| nokta aralığı | 0,162(G)X0,162(Y) |
| Sürücü IC Modeli | ILI9327 |
| Modül Boyutu | 45,04 mm * 77,0 mm * 25,0 mm T |
| Parlaklık | 420 cd/m² |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | tüm görüş açısı, IPS |
| Bağlayıcı | ZIF |
| Arayüz | RGB+SPI (MIPI arayüzü isteğe bağlı) |
| Ekran Boyutu | 4 inç |
| BOYUTLU ÇİZELGE | 107.23mm x 107.23mm x 9.73mm |
|---|---|
| Görüntülemek | Yuvarlak TFT LCD ekran |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Ekran türü | TFT |
| Boyut | 10 inçlik TFT |
|---|---|
| Sürücü ic | Hx8282a+Hx8696a |
| Ekran türü | TFT |
| Arayüz Türü | RGB |
| arka ışık | 39-Kalıp Beyaz LED Işık |
| Panel boyutu | 5inch (diyagonal) |
|---|---|
| Arka ışık | NEDEN OLMUŞ |
| Pin sayısı | 40 pim |
| Parlaklık | 300 CD / M2 |
| TFT Arayüzü | RGB |
| İsim | 2.4 inç TFT dokunmatik ekran |
|---|---|
| Screen_type | TFT LCD |
| Ekran ölçeği | 4: 3 |
| Çözünürlük | 240x320 nokta |
| Touth | Dirençli |
| Pim numarası | 25pin |
|---|---|
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |
| Piksel düzenlemesi | RGB-Şerit |
| Görüş Açısı | 12:00 |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif dokunma |
| Anahat boyutları | 164.9 (h) * 100.0 (w) * 5.7 (t) mm |
|---|---|
| En boy oranı | 16: 9 |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C ~ +70 ° C |
| Çözünürlük | 800*400 piksel |
| Ekran tipi | TFT |