| Piksel Aralığı | 0,180 (G) ×0,180(Y) (mm |
|---|---|
| LCD Arayüzü | RGB Şerit |
| Çözünürlük | 640 RGB ( Y ) x 480 ( D ) |
| TP seçeneği | Dirençli dokunmatik panel ile |
| Dokunmatik ekran türü | Dayanıklı dokunmatik ekran |
| Teknoloji | LCD |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 46,2X64,98X1,61 mm |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| OEM / DOM | Evet |
| Ekran Modu | TFT/İLETİCİ |
| Parlaklık | 350 cd / m2 |
|---|---|
| dokunmak | CTP |
| Renk | 16.7m |
| Taslak | 86,80 mm * 56,50 mm * 3,90 mm T |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| İc | OTA7001AC / OTA9960A |
|---|---|
| Parlaklık | 300 CD / M2 |
| LCD Arayüzü | LVDS |
| VA boyutu | 108 mm x 64,8 mm |
| Kullanım | Dizüstü Bilgisayar LCM, TV-LCM |
| TFT Aktif Alanı | 48,96*73,44 |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Piksel yapılandırması | R.G.B. Dikey Şerit |
| Arka Aydınlatma Parlaklığı | 220 CD/m2 |
| LCD tipi | STN Pozitif |
| Arayüz | MIPI 2Şerit |
|---|---|
| VA boyutu | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Görüntüleme yönü | saat 9 |
| Çözünürlük | 480*640 Nokta |
| LCD tipi | CTP |
| Temas noktaları | 2 ~ 10 Mevcut |
|---|---|
| Saha | 0,5 mm |
| Yüzey Hardnes | ≥7H |
| Cam Buzlu Hardnes | 1.1mm Ito Cam |
| Anahat boyutu | 105.5*66.2*2.95mm |
| LCD Modu | İletken |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel, Tüketici |
| Boyut | 7 inç |
| TFT Arayüzü | HDMI, USB |
| VA boyutu | 154,08 * (Y) * 85,92(G) mm |
| Anahat boyutunu görüntüle | 59,6 (G) mm x 108,3 (Y) mm x 1,6 (T) mm |
|---|---|
| Ekran ölçeği | 4: 3 |
| Malzeme | TFT |
| FPC Uzunluğu | FPC konektör tipi |
| Operasyon sıcaklığı | -20 ~ +70 |
| Arka Işık Türü | Beyaz LED |
|---|---|
| Nokta Aralığı (G×Y) | 0,153 (Y) x 0,153 (D) |
| Sürücü ic | ST7789V veya ILI9341V |
| Boyut | 2,4 inç |
| Modül Boyutu | 42,72 (G) x 60,26 (U) x 2,6 (D) |