| Interface | RGB 16BIT |
|---|---|
| Lichtbron | 8 - Led wit |
| Schermtype | Tft |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Omtrekgrootte | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Oplossing | 240 x 320 pixels |
| Touchscreen | Zonder touchscreen (aanpasbaar) |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Schermgrootte | 2.2 inch |
| Modulegrootte | 50 * 69,2 mm * 2,4 T |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Touchscreen | NEE |
| Schuilplaats | 250 Cd/m2 |
| Schermtype | Tft |
| Kleurdiepte | 16,7 miljoen ware kleuren |
|---|---|
| Aanraakscherm | CTP |
| Schermtype | lcd-tft |
| CTP -interface | Usb |
| Helderheid | 500-1000 cd/m ² |
| Oppervlakteluminantie | 400 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Kijkhoek | IPS Alle kijkhoeken |
| Touchscreen | aangepast |
| MAAT | 4 inch |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Oplossing | 800*800 |
| AA-formaat | Φ87,6 mm |
| Kijkhoek | Alle O'Clock |
| Paneeltype | IPS |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| Maat | 3.5 inch |
| Interfacetypen | MCU&SPI |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |
| Touch-technologie | RTP |
|---|---|
| Luminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
| Overzichtsafmetingen | 164,9x100x6,8 mm |
| DOT-matrix | 800 x RGB x 480 |
| Schermtype | TFT |
| Oppervlakteluminantie | 250 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Weergavetype | TFT |
| Verbinding | Verstopping (aanpasbaar) |
| Weergavegrootte | 2.2 inch |
| Kijkhoek | 12:00 uur |
| Omtrekgrootte | 31,52x34,72x1,51 mm |
|---|---|
| Schermtype | lcd-tft |
| FPC-verbinding | 50 pinnen |
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |
| Oplossing | 344x476 |