| Towar | 3.6 cali wyświetlacz TFT LCD |
|---|---|
| Wymiar zarysu | 107,13(szer.)×107,13(wys.)×9,76(gr.) mm |
| Definicja interfejsu | RGB 24 bity |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Kierowca Ic | ST72566 |
| nazwa | Okrągły wyświetlacz LCD TFT |
|---|---|
| Dotknij IC | ST1624I |
| Typ panelu | IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Obszar aktywny | 32.4 (W)* 32,4 (h) mm |
| Rozdzielczość LCD | 544*506 punktów |
|---|---|
| Kolor | 16,7 mln |
| Kierunek oglądania | Całą godzinę |
| Rozmiar panelu | 3,6 cala (przekątna) |
| Wymiar konturowy | 107,13(szer.)×107,13(wys.)×9,76(gr.) mm |
| Zabarwienie | 262 tys |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ~ 70 |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar | 5 cali |
| Obszar aktywny | 62,10 (wys.) x 110,40 (pion.) |
| Rozmiar | 4 cale |
|---|---|
| Kąt widzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Luminancja powierzchni | 1000 cd/m2 (możliwość dostosowania) |
| Źródło światła | Biała dioda LED |
| Połączenie | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Współczynnik kontrastu | 800: 1 |
|---|---|
| Rozmiar | 5 cali |
| typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Luminance | 350 cd/m2 |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Opcjonalnie rezystancyjny lub pojemnościowy |
| Rozmiar AA | 10,8 (wys.) x 21,7 (szer.) mm |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Rozmiar ekranu | 0,96 cala |
| Typ LCD | Tft |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Rozmiar konturu | 155,2*88,2*5,00 mm |
| Zabarwienie | 65 tys |
|---|---|
| Oglądanie | 6:00 |
| kolor podświetlenia | Biały |
| Widoczny rozmiar obszaru | 43,2 mm × 57,6 mm |
| Rozmiar zarysu | 50 mm * 69,20 mm * 2,30 mm |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Rozmiar ekranu | 2.2 cali |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Łączność | Podłączanie (konfigurowalne) |