| Ekran türü | TFT |
|---|---|
| Ekran modu | Normal Beyaz |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Aktif alan | 48,96(Y)* 73,44(D) mm |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| Ekran Modu | TFT/İLETİCİ |
|---|---|
| Pim numarası | 24 pin |
| Arayüz | MCU (özelleştirilebilir) |
| Anahat Boyutu | 31,52x33,72x1,8 mm |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Arayüz | RGB |
|---|---|
| Boyut | 10.1 inç |
| Görüş açısı | Tümü |
| Parlaklık | 300 cd/m² |
| Pim numarası | 40 Pins |
| LCD çözünürlüğü | 544*506 nokta |
|---|---|
| Renk | 16,7 milyon |
| Görüntüleme yönü | tüm saat |
| Panel Boyutu | 3,6 inç (diyagonal) |
| Anahat boyutu | 107,13(G)×107,13(Y)×9,76(K) mm |
| Pim numarası | 26PINS |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Ekran modu | TFT/İLETİCİ |
| Ekran Boyutu | 1,54 inç |
| LCD tipi | IPS |
| Piksel düzenlemesi | SPI |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Zam | 300cd/m2 |
| Anahat Boyutu | 54,48(Y)x84,71(D)x3,40(D) (mm) |
| Operasyon sıcaklığı | -20 ~ +70 |
| Aktif alan | 43,2(Y) *57,6(D) (2,8 inç) |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 1000 cd/m2(nit) |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Bağlamak | Bağlanıyorum. |
| Pim numarası | 50 pin. |
| Adı | 5 inçlik TFT LCD Ekranı |
|---|---|
| LED Ömrü | 50.000 saat |
| Renk aralığı | %72 NTSC |
| Ekran Alanı | 55.44 (h) x98.64 (v) mm |
| Arka ışık | 56leds, 160mA, 21.5V |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | MIPI |
| Va Boyutu | 58.104 mm * 103.296 mm |
| Anahat Boyutu | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm T |
| Arayüz Türü | LVDS |
|---|---|
| LCD tipi | RTP |
| Boyut | 8.0 |
| Çözünürlük | 1024*768 |
| Modül Boyutu | 174,00×136,00×2,45 mm |