| Typ ekranu | Tft |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Normalny biały |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Obszar aktywny | 48,96(wys.)* 73,44(pion.) mm |
| Kąt oglądania | godzina 12 |
| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
|---|---|
| Liczba pinów | 24 szpilki |
| Interfejs | MCU (konfigurowalny) |
| Wymiar zarysu | 31,52 x 33,72 x 1,8 mm |
| Seritalpepe | wyświetlacz LCD |
| Interfejs | RGB |
|---|---|
| Rozmiar | 10,1 cala |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Numer pinów | 40 pinów |
| Rozdzielczość LCD | 544*506 punktów |
|---|---|
| Kolor | 16,7 mln |
| Kierunek oglądania | Całą godzinę |
| Rozmiar panelu | 3,6 cala (przekątna) |
| Wymiar konturowy | 107,13(szer.)×107,13(wys.)×9,76(gr.) mm |
| Numer pinów | 26 PINÓW |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Tak |
| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| Typ LCD | IPS |
| Układ pikseli | SPI |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Luminace | 300cd/m2 |
| Wymiar zarysu | 54,48 (wys.) x 84,71 (szer.) x 3,40 (gł.) (mm) |
| Temp operacji | -20 ~ +70 |
| Obszar aktywny | 43,2(wys.) *57,6(pion.) (2,8 cala) |
|---|---|
| Luminancja powierzchni | 1000 cd/m2 (nitów) |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Łączyć | Podłączanie |
| Liczba pinów | 50 pinów |
| nazwisko | 5-calowy ekran LCD TFT |
|---|---|
| Żywotność LED | 50 000 godzin |
| Różnorodność kolorów | 72% NTSC |
| Obszar wyświetlania | 55,44 (h) x98.64 (v) mm |
| Podświetlenie | 56leds, 160MA, 21,5 V. |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | Mipi |
| Rozmiar Va | 58,104 mm * 103,296 mm |
| Rozmiar konturu | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm T |
| Typ interfejsu | LVDS |
|---|---|
| Typ LCD | RTP |
| Rozmiar | 8.0 |
| Rezolucja | 1024*768 |
| Rozmiar modułu | 174,00 × 136,00 × 2,45 mm |