| Schermtype | Tft |
|---|---|
| Weergavemodus | Normaal wit |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Actief gebied | 48.96 (H) * 73,44 mm (van V) |
| Kijkhoek | 12 uur. |
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
|---|---|
| Pinnen nummer | 24 pinnen |
| Interface | MCU (aanpasbaar) |
| Overzichtsdimensie | 31,52x33,72x1,8 mm |
| Schermtype | lcd-tft |
| Interface | RGB |
|---|---|
| Maat | 10.1 inch |
| Kijkhoek | alle |
| Helderheid | 300cd/m ² |
| PINN -nummer | 40 pins |
| LCD -resolutie | 544*506 punten |
|---|---|
| Kleur | 16,7 miljoen |
| Richting bekijken | Alle O'Clock |
| Paneelgrootte | 3,6 inch (diagonaal) |
| Overzichtsdimensie | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| PINN -nummer | 26 PENNEN |
|---|---|
| Aanraakscherm | Ja |
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| LCD -type | IPS |
| Pixelarrangement | SPI |
|---|---|
| Weergavetype | TFT |
| Luminace | 300cd/m2 |
| Overzichtsdimensie | 54,48(H)x84,71(V)x3,40(T) (mm) |
| Operatie Temp | -20 ~ +70 |
| Actief gebied | 43,2(H) *57,6(V) (2,8 inch) |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 1000 cd/m2 ((nits) |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Verbinden | Ik sluit aan. |
| Pinnen nummer | 50 pin's |
| Naam | 5 inch TFT LCD-scherm |
|---|---|
| LED-levensduur | 50.000 u |
| Kleurbereik | 72% NTSC |
| Afbeeldingsgebied | 55.44 ((H) x98.64 ((V) mm |
| Achtergrondverlichting | 56LED's, 160mA, 21,5V |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | MIPI |
| Va-maat | 58,104 mm * 103,296 mm |
| Omtrekgrootte | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm T |
| Interfacetype | LVDS |
|---|---|
| LCD-type | RTP |
| Maat | 8.0 |
| Oplossing | 1024*768 |
| Modulegrootte | 174,00×136,00×2,45mm |