| Μέγεθος ενότητας | 120,7 mm * 75,8 mm * 2,8 mm Τ |
|---|---|
| Γωνία θέασης | Στις έξι. |
| Μέγεθος οθόνης | 5 ίντσες |
| Μέγεθος VA | 108 mm x 64,8 mm |
| Διασύνδεση | Λωρίδα RGB 24 − bit |
| Διασύνδεση | RGB |
|---|---|
| Μέγεθος | 10,1 ίντσα |
| Γωνία θέασης | όλοι |
| Λάμψη | 300cd/m ² |
| Αριθμός καρφίτσες | 40PINS |
| όνομα | Επίδειξη χρώματος LCD |
|---|---|
| Τύπος | ΒΑ |
| παραγωγική ικανότητα | 1000000 τεμάχια/έτος |
| Κατεύθυνση προβολής | Πλήρης γωνία θέασης, πλήρης θέαση |
| Μέθοδος οδήγησης | Αρνητικός |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Αρμονία | Windows, Mac, Linux |
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Μέγεθος Va | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμός καρφιτσών | 50 ακίδες |
| Μέγεθος περιγράμματος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος περιγράμματος | Προσαρμοσμένο |
| Συνδεσιμότητα | Pin , Zebra ή FPC |
| Χρώμα φώτων πίσω | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37mm ( L ) * 17mm ( W ) * 1,1mm T |
| Τάση τροφοδοσίας | 3,0V |
| Τύπος οθόνης | Τμήμα LCD |
| Συνδέω | ΚΑΡΦΙΤΣΑ |
| Τύπος οθόνης | Επίδειξη της TN LCD |
|---|---|
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέγεθος Va | Προσαρμοσμένο |
| Γωνία θέασης | 12 O 'ρολόι |
| Συνδεσιμότητα | Pin , Zebra ή FPC |
| Χρωματιστά | 262K |
|---|---|
| Συνδεσιμότης | RGB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Ψήφισμα | 320*240 pixel |
| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη LCD HTN |
|---|---|
| Χώρος προβολής | 95 mm ( L ) * 50 mm ( Δ ) |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Λειτουργία εμφάνισης | Αρνητικό HTN |
| Διασύνδεση | ΚΑΡΦΙΤΣΑ |
| όνομα | Κατακερματισμένη οθόνη LCD |
|---|---|
| Ελεγκτής | ST7567 |
| Περιοχή προβολής LCD | 22.6 (w)* 29.0 (h) mm |
| μέγεθος μονάδας | 25.0 (w)* 37.9 (h)* 3.8 (t) mm |
| Τάση οδήγησης | 3,7V |