| Διασύνδεση | LVDS |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -20+70 ℃ |
| Επαφές | Pin, zebra ή fpc |
| Λειτουργία εμφάνισης | Θετικό ή αρνητικό |
| Τύπος οθόνης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Διασύνδεση | Mipi 2lane |
|---|---|
| Μέγεθος VA | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Κατεύθυνση προβολής | 9 η ώρα |
| Ψήφισμα | 480 * 640 κουκκίδες |
| Τύπος LCD | CTP |
| Εικόνα αφής | - Όχι. |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 220 Cd/m2 |
| Διαστάσεις | 105.5 (Δ) mm x 67,2 (Η) mm x 3,95 (Δ) mm |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| γωνία θέασης | Στις έξι. |
| Οθόνη αφής | Οχι |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος LCD | IPS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Συνδεσιμότητα | Rgb |
| Λειτουργία LCD | Μεταβιβαστικός |
|---|---|
| επαφή | RTP |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16,7μ. |
| Μέγεθος VA | 154 mm * 57 mm |
| Διακριτική ικανότητα | 800*320 |
| Υλικό | TFT |
|---|---|
| Διεπαφή TFT | RGB |
| Πίσω φωτισμός φωτεινότητα | 300 CD/M2 |
| Pixel Pitch | 219(H) x 225(V) |
| Αριθμός κουκκίδων | 1280(RGB)*120 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ° C έως 60 ° C |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Εθιμο |
| Γωνιά προβολής | Προσαρμόσιμος |
| Αριθμός τμημάτων | Εθιμο |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | 0~+50℃ |
| Ελαφριά πηγή | Λευκό LED*6 |
|---|---|
| λάμψη | 250 CD/m² |
| Τύπος εμφάνισης | TN |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
| Μέγεθος οθόνης | 2,8 ίντσες |
| Λειτουργία LCD | Μεταβιβαστικός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικό, Καταναλωτικό |
| Μέγεθος | 7 ίντσες |
| Διεπαφή TFT | HDMI, USB |
| Μέγεθος VA | 154,08 * ( Υ ) * 85,92 ( Π ) χλστ |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | Mipi |
| Μέγεθος Va | 58,104 χλστ. * 103,296 χλστ |
| Μέγεθος περιγράμματος | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm Τ |