| Display Type | HTN LCD Display |
|---|---|
| Viewing Area | 95mm ( L ) * 50mm ( W ) |
| Storage Temperature Range | -30°C To 80°C |
| Display Mode | HTN Negative |
| Interface | Pin |
| Name | Segmented LCD Display |
|---|---|
| Controller | ST7567 |
| LCD Viewing Area | 22.6(W)* 29.0(H) Mm |
| Module Size | 25.0(W)* 37.9(H)* 3.8(T) Mm |
| Drive Voltage | 3.7V |
| Interface | LVDS |
|---|---|
| Operation Temp | -20+70℃ |
| Contactor | Pin, Zebra Or FPC |
| Display Mode | Positive Or Negative |
| Display Type | COG |
| Pin Number | 36 PIN |
|---|---|
| Operating Temp | -30°C To +80°C |
| Optics | 6:00 Viewing Direction |
| Backlight Technology | LED |
| Glass | TN, Negative, Transmissive |
| Interface | Mipi 2lane |
|---|---|
| VA Size | 53.28 Mm * 71.04 Mm |
| Viewing Direction | 9 O'clock |
| Resolution | 480 * 640 Dots |
| Lcd Type | CTP |
| Touchscreen | No |
|---|---|
| Brightness | 220 Cd/m2 |
| Dimensions | 105.5 ( W ) Mm X 67.2 ( H ) Mm X 3.95 ( D ) Mm |
| Display Type | TFT |
| Viewing Angle | 6 O ' Clock |
| Touchscreen | No |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Lcd Type | IPS |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Connectivity | RGB |
| Lcd Mode | Transmissive |
|---|---|
| Touch | RTP |
| Display Colors | 16.7M |
| VA Size | 154 Mm * 57mm |
| Resolving Power | 800*320 |
| Material | TFT |
|---|---|
| Tft Interface | RGB |
| Backlight Luminance | 300 Cd/m2 |
| Pixel Pitch | 219(H) X 225(V) |
| Number Of Dots | 1280(RGB)*120 |
| Storage Temperature | -10°C To 60°C |
|---|---|
| Display Mode | Custom |
| Viewing Angle | Customizable |
| Number Of Segments | CUSTOM |
| Operate Temperature | 0~+50℃ |