| Interface | MIPI 2lane |
|---|---|
| VA-maat | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Richting bekijken | 9 uur |
| Oplossing | 480 * 640 punten |
| LCD-type | CTP |
| Aanraakscherm | - Nee. |
|---|---|
| Helderheid | 220 Cd/m2 |
| Afmetingen | 105.5 (W) mm x 67,2 (H) mm x 3,95 (D) mm |
| Type scherm | TFT |
| kijkhoek | Om zes uur. |
| Touchscreen | Nee |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| LCD-type | IPS |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Connectiviteit | RGB |
| LCD -modus | Overdraag |
|---|---|
| aanraken | RTP |
| Kleuren weergeven | 16,7m |
| VA-maat | 154 mm * 57 mm |
| Resolutiekracht | 800*320 |
| Materiaal | Tft |
|---|---|
| TFT-interface | RGB |
| Achterlicht Lichtsterkte | 300 CD/M2 |
| Pixelhoogte | 219(H) x 225(V) |
| Aantal stippen | 1280(RGB)*120 |
| Opslagtemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| Weergavemodus | Aangepast |
| Kijkhoek | Aanpasbaar |
| Aantal segmenten | Aangepast |
| Werk temperatuur | 0~+50℃ |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
|---|---|
| helderheid | 250 cd/m² |
| Type weergave | TN |
| Achtergrondverlichting | 4 LEDs |
| Schermgrootte | 2,8 inch |
| LCD -modus | Overdraag |
|---|---|
| Applicatie | Industrieel, consument |
| Maat | 7 inch |
| TFT-interface | HDMI, USB |
| VA-maat | 154,08 * (H) * 85,92 (B) mm |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | MIPI |
| Va-maat | 58,104 mm * 103,296 mm |
| Omtrekgrootte | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm T |