| naam | Gesegmenteerd LCD -display |
|---|---|
| Kijkhoek | 178 graden. |
| KARAKTER | wit |
| Weergavetype | VA LCD |
| Overzichtsdimensie | 58.01 maal 61.38 maal 2.45,41.7*56.16*3.35 mm |
| naam | VA LCD-scherm |
|---|---|
| Weergavemodus | VA, verbied |
| Achtergrond | Zwarte kleur |
| Weergavetype | VA LCD |
| Operationele temp. | -10~+60℃ |
| Kleur weergeven | Wit |
|---|---|
| Type | VA LCD-scherm |
| Hoekrichting bekijken | 12 o'clock |
| Werktemperatuur | -20°C-+70°C |
| Aangepast | Aangepast |
| Achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| Afmetingen | Aangepast |
| modulegrootte | Aangepast |
| Paneeltype | VA LCD-scherm |
| technologie | LCD-scherm |
| Lichtbron | Wit / Amber / Blauw / Geel |
|---|---|
| Maat | 3.7 inches |
| Driver -methode | 1/4 Werkcyclus, 1/3 Bias |
| Weergavemodus | Negatief / VA facultatief |
| Hoeken bekijken | Alle |
| Productietechnologie | Tandwiel |
|---|---|
| Bindingsmodus | Tandwiel |
| Contactor | FPC |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C TOT + 50°C, -10°C TOT + 60°C, -20°C TOT + 70°C, |
| Spanning | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Omtrekgrootte | 85 mm (L) * 64 mm (B) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Schermtype | Tft |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Interface | RS232/TTL |
| LED -achtergrondverlichting | Wit, 2 STUKS |
|---|---|
| oplossing | 128x64 |
| Controleur | ST7033 |
| Opslagtemperatuur | -30℃ aan 80℃ |
| Reactietijd | 5 ms |
| Interface | HDMI, VGA |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| LCD-rijmethode | 1/65 belasting, 1/9 Bias, 3,0 V |
| Type scherm | STN, positief, transreflectief |
| Lcm-schema | 180 (h) * 104 (w) * 12 mm (t) |
|---|---|
| Grootte van het zichtgebied | 165 * (h) * 100 (w) mm |
| Buttons | Afspelen/Pauze, volume,vorig,volgend |
| Sollicitatie | Industrie, gezondheidszorg, automotive, huishoudelijke apparaten |
| Interface | MCU - SPI 4 -draads |