| όνομα | Κατακερματισμένη οθόνη LCD |
|---|---|
| Γωνία θέασης | 178 μοίρες |
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ | λευκό |
| Τύπος οθόνης | VA LCD |
| Διάσταση περιγράμματος | 58.01*61.38*2.45,41.7*56.16*3.35 mm |
| όνομα | Οθόνη VA LCD |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Προηγούμενο | Μαύρο χρώμα |
| Τύπος οθόνης | VA LCD |
| Λειτουργική θερμοκρασία. | -10~+60℃ |
| Εμφάνιση χρώματος | Λευκό |
|---|---|
| Τύπος | Οθόνη VA LCD |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 12 η ώρα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20ºC-+70ºC |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Οπίσθιος φωτισμός | LED |
|---|---|
| Διαστάσεις | Προσαρμοσμένο |
| μέγεθος μονάδας | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος πίνακα | Οθόνη VA LCD |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Πηγή φωτός | Λευκό / Κίτρινο / Μπλε / Κίτρινο |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.7inches |
| Μέθοδος οδηγού | 1/4 Κύκλος Εργασίας, 1/3 Προστασία |
| Λειτουργία εμφάνισης | Αρνητικό / VA προαιρετικό |
| Προβολή γωνιών | Ολοι |
| Τεχνολογία παραγωγής | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
|---|---|
| Λειτουργία συγκόλλησης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Φυλής | FPC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως + 50°C, -10°C έως + 60°C, -20°C έως + 70°C, |
| Δυναμικό | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Μέγεθος περιγράμματος | 85 mm ( L ) * 64 mm ( W ) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Διασύνδεση | RS232 / TTL |
| LED οπίσθιος | Λευκό, 2 ΤΕΜ |
|---|---|
| ψήφισμα | 128x64 |
| Ελεγκτής | ΣΤ7033 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30℃ σε 80℃ |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Διασύνδεση | HDMI, VGA |
|---|---|
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Μέθοδος οδήγησης LCD | 1/65 Καθήκον, 1/9 Προκατάληψη, 3.0V |
| Τύπος οθόνης | ΣΤΝ, θετικό, διαφωτιστικό |
| Σχεδιασμός του Lcm | 180 (h) * 104 (W) * 12 mm (t) |
|---|---|
| Μέγεθος περιοχής παρακολούθησης | 165 * (H) * 100 (W) mm |
| Κουμπιά | Παίξτε/παύστε, όγκο,πριν,πίσω |
| Εφαρμογή | Βιομηχανία, υγειονομική περίθαλψη, αυτοκινητοβιομηχανία, οικιακές συσκευές |
| Διασυνδέομαι | MCU - SPI 4 Wire |