| Naam | Zeven-segment LCD-displaymodule |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 3.3V-5V |
| Opslag | -10°C tot 60°C |
| Connector | Pin |
| Type achtergrondverlichting | Blauwe LED's |
| Name | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness | 250 cd/m² |
| Bias | 1/3 |
| Driver Ic Model | HT1621 |
| Type | VN LCD Display |
| naam | Gesegmenteerd LCD -display |
|---|---|
| Kijkhoek | 178 graden. |
| KARAKTER | wit |
| Weergavetype | VA LCD |
| Overzichtsdimensie | 58.01 maal 61.38 maal 2.45,41.7*56.16*3.35 mm |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Schuilplaats | 300 (min),450 (type) |
| Actief gebied | 40*75 |
| Type | VA |
| vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Bestuurder IC | ST7567 |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| oplossing | 128x64 pixels |
| Fpc-nummer | 30PIN |
| naam | 128x64 LCD-scherm |
| Naam | LED-achtergrondverlichte TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Paneeltype | IPS LCD-paneel |
| Pinnummer | 50 pinnen |
| Type | TFT,LCM |
| naam | 14 Segment LCD Display |
|---|---|
| Bestuurder IC | HT1621 |
| kijkhoek | 120 graden |
| Werkspanning | 5.0V |
| Interface type | Parallel |
| Name | VA LCD Module |
|---|---|
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Driver Ic | AIP31621E |
| Production Capacity | 800000pieces/Year |
| Display Type | VA LCD Display |
| Opslagtemp | -10-+60℃ |
|---|---|
| Bestuurder Ic-model | HT1621 |
| naam | 2-cijferig LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ~ 85 ℃ |
| Geleid | 3 stuks Plug in Led |
| naam | 2,4 duimlcd vertoning |
|---|---|
| Weergavetype | LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Interface | SPI-interface |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |