| Verbinden | Ik sluit aan. |
|---|---|
| Achterlichtkleur | Groene Backlight |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Oplossing | 128x64 |
| Achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |
| Kleur weergeven | Monochroom (zwart-wit) |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 3.3V ((Typische waarde) |
| Controller-chip | ST7565R |
| Polarisatortype | transflectief |
| Interface connector | 8080 MCU-interface OF 6800 MCU-interface OF 4-lijn SPI-interface |
| VDD | 3.3V |
|---|---|
| Weergavegebied weergeven | 66,0(B)* 32,7(H) mm |
| Kijkhoek | 12 uur. |
| FPC-nummer | 26 pin |
| Interface | 8-bits Parallel, SPI |
| Touchscreen | Nee |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Actief gebied | 30,57(B)* 22,76(H) mm |
| Afmetingen | 35,65(B)* 32,50(H)* 4,10(T) mm |
| modulegrootte | 211,1(H) x 126,5(V) x (5,9)(T)mm |
| Reactietijd | 20ms |
|---|---|
| Rijmethode | 1 / 64 taak, 1 / 9 vooroordeel |
| Type polarisator | Transflective |
| Werktemperatuur | -20 aan 70℃ |
| Bestuurder IC | RA8835 |
| oplossing | 128x 64 pixels |
|---|---|
| Weergavemodus | FSTN |
| Controleur | S6B0724 |
| Connector | COG+FPC, 10PIN |
| Productietechnologie | Tandwiel |
| Naam | LCD-scherm met 7 segmenten |
|---|---|
| Achtergrond kleur | Wit |
| Weergavetype | HTN negatief, transmissief |
| Operationele temp | 0 tot 50 ℃ |
| Driver IC | AIP31621E |
| naam | 2.9 inch LCD scherm |
|---|---|
| Kleurdiepte | Monochroom |
| Bedrijfstemperatuur | -10 tot 60 graden Celsius. |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Schermgrootte | 128x64 |
| Bedrijfsspanning | 3,3V |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interfacetypen | SPI |
| Technologie | LCD-scherm |
| Driver -methode | 1/64 Werkcyclus, 1/9 Bias |
| Afmetingen | 65,8 X 36,8 X 6,2 mm |
|---|---|
| Grootte bekijken | 53,0 X 24,6 mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Kijkhoek | 6:00 |
| FPC-verbinding | 10 SPELDEN |