| Kijkhoek | 6 uur |
|---|---|
| FPC | 34PIN |
| LCD -type | STN ((blauw), negatief |
| interfacetype | 8-bits Parallel, SPI |
| Opslagtemperatuur | -20 ° C tot 70 ° C |
| Achterlichttype | LED |
|---|---|
| Connectiviteit | vga |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Paneeltype | TN |
| Reactietijd | Mej. 3 |
| Vop | 5V |
|---|---|
| Uitzichtgebied | 54 (w)* 43 (h) mm |
| Aansluiting | Cob+pin, 36 nummers |
| Hoekrichting bekijken | 12 uur. |
| Drive -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| LCD-type | STN, positief |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |
| modulegrootte | 790,05 x 39,5 x 8,24 mm |
| Kijkhoek | 6 uur |
| Controleur | S6B0724 |
| LCD-type | TN, positief |
|---|---|
| Opslagtemperatuurbereik | -30 tot +80°C |
| Schermgrootte | 58 (H) *41,56 (W) *4,5 (T) mm of aangepaste grootte |
| Weergavemodus | Positief, transflectief |
| Aantal stippen | 128x64 punten |
| Modulecontext | 120,7 (H) x 57,08 (V) x 3,10 (MAX) (T) |
|---|---|
| Schermgrootte | 4,6 inch |
| Interface | 24-bits RGB-interface |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Touchscreen | Aangepast |
| Ontwerp van de lijn | Volgens de bijgevoegde schets |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0.7*0.7mm |
| Weergave | OLED |
| FPC-Schakelaar | 4PIN, solderen |
| Groottebereik | 1,3 duim |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +70°C (aanpasbaar) |
|---|---|
| Grootte van het scherm | 47,0(L) X 43,0(B) X 13,8(T) mm |
| Aantal pixels | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Aandrijf-IC | SSD1309 of gelijkwaardig |
| Name | OLED Display 128X64 SSD1309 |
|---|---|
| Lcd Type | AMOLED |
| Pixel Number | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Color | color(round) |
| naam | tft capacitieve touchscreen |
|---|---|
| Tooth | Capaciteit |
| Zichtrichting | 12 uur |
| Verlichting | 350 cd/m2 |
| Type | LCD touchscreen |