| Naam | Segmentlcd module |
|---|---|
| Plicht | 1/4 |
| Opslagtemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
| Polarisator | Overdraag |
| Achtergrondverlichting | Wit |
| Oppervlakteluminantie | 350 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Omtrekgrootte | 40.0L×28.0W×4.5H (max) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Interface | De in punt 6.1.4.1 bedoelde parameters moeten worden geïdentificeerd. |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Schermgrootte | Aangepast |
|---|---|
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| touchscreen | Aangepast |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C ~ 70 ° C |
| Weergavemodus | Negatief |
| Grootte bekijken | 26.355 x 25,33 mm |
|---|---|
| Actief gebied | 55x23mm |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Bedrijfsspanning | 3,0~5,0V |
| Weergavemodus | Positief |
| FPC | 16Pin |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Kleur weergeven | Monochroom (zwart-wit) |
| Interface | 4-lijns SPI-interface |
| Weergavetype | LCD-scherm |
| Applicatie | Industriële, medische, consumentenelektronica |
|---|---|
| Bindingsmodus | Tandwiel |
| Weergavetype | COG (Chip-On-Glass) |
| Bestuurder IC | S6B0724 |
| Kleur weergeven | Monochroom |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |
| Connectiviteit | FPC |
|---|---|
| V Gebiedsgrootte | 41*32,5 mm of op maat |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
| Maat | 45,1 * 38,2 mm * 0,7 mm of aangepast |
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| Maat | Aangepast |
|---|---|
| Lichtbron | Wit LED |
| Interface | Seriële/parallelle interface |
| Algemene afmetingen | 58,70×38,50×4,50 (uitgesloten FPC-lengte) |
| IC | ST7567 |
| Driver Ic | AIP31108, AIP31107 |
|---|---|
| V Dd | 5v |
| Storage Temperature | -30°C to 80°C |
| Interface | MCU 8-bit Parallel |
| Type | Graphic |