| Werk temperatuur | 0~+50℃ |
|---|---|
| Type weergave | Aangepast LCD-scherm |
| Verbindingsweg | Pin, 13 nummers |
| Werkspanning | 3.3V |
| Kijkhoek | 12 uur. |
| Bestuurder IC | ST7567 |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| oplossing | 128x64 pixels |
| Fpc-nummer | 30PIN |
| naam | 128x64 LCD-scherm |
| naam | Grafische lcd vertoning |
|---|---|
| FPC | 12Pin |
| Spanning | 3,0 V |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| DOT-matrix | 128*64 punten |
| naam | Reflecterend monochromatisch FSTN LCD-scherm |
|---|---|
| Weergavetype | LCD-scherm |
| Kleur weergeven | Monochroom |
| Interface | SPI |
| LCD-type | FSTN, positief |
| naam | 128X64 RADERTJElcd Module |
|---|---|
| LCD-type | FSTN ((Grey), Positief |
| Afbeeldingsgrootte | 128X64 |
| Spanning | 3.3V |
| Bestuurder IC | UC1701X |
| Weergavetype | COG-LCD (chip op glas). |
|---|---|
| Oplossing | 128 x 64 pixels |
| Controleur | S6B0724 |
| Rijmethode | 1/64 taak, 1/9 vooroordeel |
| Voeding | 3,0 V |
| Display Type | Graphic LCD |
|---|---|
| Display Color | Monochrome |
| Working Voltage | 5.0V |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Color Mode | yellow green film - positive display |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot +70°C |
|---|---|
| Oplossing | 128 x 64 pixels |
| kijkhoek | TN |
| LCD wijze | FSTN, positief |
| Viewing Size | 53.50 x 28.80 mm |
| naam | Monochroom LCD-scherm |
|---|---|
| Rijschema | 1/64 Werkcyclus, 1/9 Bias |
| Achtergrondverlichting | LED (GEELGROEN) |
| Luminansie | 250 cd/m2 |
| Inrichtingsmethode | 1 / 65 1 / 9 vooringenomenheid |
| Type polarisator | Transflective |
|---|---|
| Werkspanning | 5V |
| Resolutie | 160*128 |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Zichtgebied | 101,00 X 82,00mm |