| نام | صفحه نمایش LCD 128x64 |
|---|---|
| ابعاد | 93mm x 70mm x 12mm |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| شماره FPC | 10pin |
| اندازه نمایشگر | 128x64 |
| نام | نمایشگر LCD تک رنگ FSTN |
|---|---|
| نوع نمایشگر | ال سی دی |
| رنگ نمایش | تک رنگ |
| رابط | حصار |
| نوع LCD | FSTN ، مثبت |
| نوع LCD | FFSTN، مثبت |
|---|---|
| ابعاد | 93.0mm x 70.0mm x 12.0mm |
| ولتاژ | 3.0 ولت |
| نسبت کنتراست | 1000: 1 |
| اتصال | کانکتور 18 پین FPC |
| نام | صفحه نمایش ال سی دی سفارشی |
|---|---|
| ولتاژ محرک | 3.3 ولت |
| روش درایو | 1/6 وظیفه، 1/3 تعصب |
| نوع نمایش | بخش |
| گزینه های سفارشی سازی | قابل تنظیم |
| دمای کار | -20 ~ 70 ℃ |
|---|---|
| نوع نور پس زمینه | هدایت شده |
| نوع پنل | نمایشگر IPS TFT LCD |
| گزینه TP | با پنل لمسی ظرفیت |
| لومیناس | 250cd/m2 |
| رابط LCM | رابط RGB 8 بیتی |
|---|---|
| نوع LCD | به طور معمول سیاه |
| Touch IC | st1624i |
| تعداد پیکسل | 400 400 پیکسل |
| کالا | 1صفحه نمایش LCD TFT دور 6 اینچی |
| نوع نمایشگر | نمایشگر HTN LCD |
|---|---|
| منطقه مشاهده | 95mm ( L ) * 50mm ( W ) |
| محدوده دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| حالت نمایش | HTN منفی |
| رابط | سنجاق |
| وضوح LCD | 544*506 نقطه |
|---|---|
| رنگ | 16.7 میلیون |
| جهت مشاهده | تمام ساعت |
| اندازه پنل | 3.6 اینچ (مورب) |
| بعد طرح کلی | 107.13 (W ) × 107.13 (H) × 9.76 (T) میلی متر |
| نمایش | صفحه نمایش LCD گرد TSD |
|---|---|
| رنگ | به طور معمول سیاه |
| اندازه | 2.48 اینچ |
| رنگ ها | 262 هزار |
| نوع نور پس زمینه | نور پس زمینه |
| Name | 7 Segment LCD Display Module |
|---|---|
| Production Capacity | 800000000pieces/Year |
| Connector | COB+PIN |
| Driver IC | HT1623 |
| Voltage | 5.0V |