| όνομα | Οθόνη LCD 128x64 |
|---|---|
| Διαστάσεις | 93 mm x 70 mm x 12 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως 60 ° C |
| Αριθμός Fpc | 10 Καρφίτσα |
| Μέγεθος οθόνης | 128x64 |
| όνομα | Ανακλαστική μονόχρωμη οθόνη LCD FSTN |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμος |
| Διασύνδεση | SPI |
| Τύπος LCD | FSTN, Θετικό |
| Τύπος LCD | FFSTN, θετικό |
|---|---|
| Διαστάσεις | 93.0mm x 70.0mm x 12.0mm |
| Δυναμικό | 3.0V |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000: 1 |
| Σύνδεσμος | 18 Συνδετήρες καρφίτσες FPC |
| όνομα | Προσαρμοσμένη οθόνη LCD με τμήμα |
|---|---|
| Τάση κίνησης | 3.3V |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/6 Υπηρεσία, 1/3 Προορισμός |
| Τύπος οθόνης | Τμήμα |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~+70℃ |
|---|---|
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Τύπος Πάνελ | Επίδειξη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ TFT LCD |
| Επιλογή Tp | Με χωρητικό πάνελ αφής |
| Φωτισμός | 250 cd/m2 |
| Διασύνδεση LCM | Διεπαφή RGB 8 bit |
|---|---|
| Τύπος LCD | Κανονικά μαύρο |
| Αγγίξτε το IC | ST1624I |
| Αριθμός εικονοστοιχείων | 400 × 400 εικονοστοιχεία |
| Εμπόρευμα | 1,6 ίντσα γύρω από την επίδειξη Tft LCD |
| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη LCD HTN |
|---|---|
| Χώρος προβολής | 95 mm ( L ) * 50 mm ( Δ ) |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Λειτουργία εμφάνισης | Αρνητικό HTN |
| Διασύνδεση | ΚΑΡΦΙΤΣΑ |
| Ανάλυση LCD | 544*506 κουκκίδες |
|---|---|
| Χρώμα | 16,7 εκ |
| Κατεύθυνση προβολής | Όλες |
| Μέγεθος πίνακα | 3,6 ίντσες (διαγώνιος) |
| Διάσταση περιγράμματος | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| Επίδειξη | TSD γύρω από την επίδειξη LCD |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικά μαύρο |
| Μέγεθος | 2,48 ιντσών |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED οπίσθιος |
| Name | 7 Segment LCD Display Module |
|---|---|
| Production Capacity | 800000000pieces/Year |
| Connector | COB+PIN |
| Driver IC | HT1623 |
| Voltage | 5.0V |