| nazwa | Okrągły wyświetlacz LCD TFT |
|---|---|
| Dotknij IC | ST1624I |
| Typ panelu | IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Obszar aktywny | 32.4 (W)* 32,4 (h) mm |
| Obsługować temperaturę | 0~+50℃ |
|---|---|
| Typ wyświetlania | Specjalny wyświetlacz segmentu LCD |
| Sposób połączenia | PIN, 13 liczb |
| Napięcie robocze | 3,3 V. |
| Kąt oglądania | godzina 12 |
| Temperatura przechowywania | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | Dostosowane |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | Wyświetlacz LCD VA |
| Tryb | VA, wyświetlacz ujemny |
| Typ produktu | Wyświetlacz LCD VA |
|---|---|
| Głębokość koloru | 16,7 miliona kolorów (24-bity) |
| Łączyć | Szpilka, zebra |
| Obróbka powierzchni | Powłoka przeciwodblaskowa |
| Kierunek oglądania | Godzina 6 lub 12 |
| nazwa | Monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Temperatura pracy | 0~+50°C |
| Kolor wyświetlacza | Czarny |
| Kropka | 128*128 |
| Napięcie napędu LCD | 5.0 V. |
| Interfejs | 3line SPI + 18bit RGB |
|---|---|
| Zobacz kierunek | Bezpłatny |
| Typ LCD | AMOLED, zwykle czarny |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Powierzchnia Luminancee | 250 nitów |
| Rezolucja | dostosowane |
|---|---|
| Kolor tła | Biały |
| Zarys Wymiar | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Woltaż | 3,6 V |
| Łączność | PIN, 40 liczb |
| kolor podświetlenia | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Wymiary | 37 mm (dł.) * 17 mm (szer.) * 1,1 mm gr |
| Napięcie zasilania | 3,0 V. |
| Typ wyświetlacza | Segmentowy wyświetlacz LCD |
| Łączyć | Szpilka |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywanie |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Zwyczaj |
| Obsługować temperaturę | -20 ~+70 ℃ |
| Złącze | PIN, 30 cyfr |
| Typ LCD | STN Negatywne, Transmisyjne |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Numer pinów | 14 PINÓW |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Tryb wyświetlania | WA, negatywny |
| Rozmiar modułu | 42,0 (szer.)* 47,6 (wys.)* 2,1 (gł.) mm |