| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Rozmiar ekranu | 2,8 cala |
| Wyświetl kierunek | Wszystko |
| Typ dostawcy | Producent |
| nazwisko | 7-calowy ekran TFT LCD |
|---|---|
| Oglądanie | Godzina szósta |
| Rodzaj dostawcy | OEM/ODM |
| dostosować | Wsparcie |
| obszar wyświetlania | 154,08 (w) × 85,92 (h) mm |
| nazwisko | Moduł LCD z kołowymi kółkami 128x64 |
|---|---|
| Rodzaj LCD | FSTN (szary), pozytywny |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 |
| napięcie | 3,3 V |
| Układ scalony sterownika | UC1701X |
| Rozmiar wyświetlacza | 5 cali |
|---|---|
| Jasność | 700 cd/m² |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| ROZMIAR | 5 cali |
| Aplikacja | Sprzęt przemysłowy |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar segmentu | Dostosowywanie |
| Sposób połączenia | Pasek zebry |
| Podświetlenie | Tak |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Rezolucja | 800*800 |
| Rozmiar AA | Φ87,6 mm |
| Kąt widzenia | Całą godzinę |
| Typ panelu | IPS |
| Typ dotyk | z/bez RTP/CTP |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Złącze | 14 Pin Socket FPC |
| Typ | IPS |
| Luminancja powierzchni | 420 cd/m2 (nity) |
|---|---|
| Wymiary | 570,14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Rozmiar ekranu | 3,97 cala |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Łączyć | Szpilka |
|---|---|
| Ekran dotykowy | CTP |
| Typy interfejsów | RGB |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Interfejs | 30-stykowe interfejs EDP |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 15,6 cala |
| Zabarwienie | 16,7 mln |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 (konfigurowalna) |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |