| Tryb LCD | Transmisyjny |
|---|---|
| dotykać | RTP |
| Wyświetl kolory | 16,7m |
| Wielkość VA | 154 mm * 57 mm |
| Moc rozdzielcza | 800*320 |
| Łączność | FPC |
|---|---|
| Rozmiar obszaru V | 41 * 32,5 mm lub niestandardowe |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 |
| Rozmiar | 45,1 * 38,2 mm * 0,7 mm lub niestandardowe |
| Kierunek oglądania | Godzina 6 lub 12 |
| nazwisko | Panel LCD na zamówienie |
|---|---|
| Rodzaj LCD | Tn dodatni |
| Złącze | FPC, 50 sztuk |
| Temperatura przechowywania | -10~+60℃ |
| Napięcie napędu | 3,0 V |
| Metoda sterownika | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 5v |
| Zdolność produkcyjna | 10000 szt./Miesiąc |
| Pracujący | 0 do 50 ℃ |
| Typ LCD | TN Negatywne, transmisyjne |
| Temperatura przechowywania | -20°C-+70°C |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | FSTN Pozytywne, transmisyjne |
| kolor podświetlenia | Biały |
| Pakiet transportowy | Karton/paleta |
| Napięcie robocze | 3,3 V. |
| Łączyć | PIN, Zebra lub FPC |
|---|---|
| Kierunek oglądania | Godzina 6 lub 12 |
| Ekran dotykowy | dostosowane |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Woltaż | 3,0 V. |
|---|---|
| Rozmiar segmentu | Dostosowywanie |
| Obsługować temperaturę | 0~+50℃ |
| Liczba segmentów | Zwyczaj |
| Typ LCD | HTN dodatni, transmisyjny |
| Interfejs | 8-bitowy równoległy |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| rezolucja | 128x64 |
| Temperatura przechowywania | -20 do 70 stopni Celsjusza |
| Temperatura pracy | -10 ~+60 ℃ |
| Obszar widoku | 54 (W)* 19 (h) mm |
|---|---|
| Obowiązek | 1/4 |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Typ polaryzatora | Transmisyjny |
| Typ wyświetlania | Człon |
| Technologia produkcyjna | ZĄB |
|---|---|
| Tryb wiązania | ZĄB |
| Kontakt | FPC |
| Temperatura robocza | 0°C DO + 50°C, -10°C DO + 60°C, -20°C DO + 70°C, |
| Woltaż | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |