| Backlight Type | LED |
|---|---|
| Pins Number | 14PINS |
| Display Technology | LCD |
| Display Mode | VA, Negative |
| Module Size | 42.0(W)* 47.6(H)* 2.1(T) Mm |
| Lcd Mode | Transmissive |
|---|---|
| Touch | RTP |
| Display Colors | 16.7M |
| VA Size | 154 Mm * 57mm |
| Resolving Power | 800*320 |
| Connectivity | FPC |
|---|---|
| V Area Size | 41*32.5mm Or Custom |
| Light Source | White LED*6 |
| Size | 45.1*38.2mm*0.7mm Or Custom |
| Viewing Direction | 6 O'clock Or 12 O ' Clock |
| Name | Custom LCD Panel |
|---|---|
| Lcd Type | TN Positive |
| Connector | FPC, 50 Numbers |
| Storage Temperature | -10~+60℃ |
| Drive Voltage | 3.0V |
| Driver Method | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
|---|---|
| Supply Voltage | 5V |
| Production Capacity | 10000 PC/monthes |
| Working | 0 To 50℃ |
| Lcd Type | TN Negative, Transmissive |
| Storage Temp | -20ºC-+70ºC |
|---|---|
| Display Mode | FSTN Positive, Transmissive |
| Backlight Color | White |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Connect | Pin, Zebra Or FPC |
|---|---|
| Viewing Direction | 6 O'clock Or 12 O ' Clock |
| Touch Screen | Customized |
| Light Source | White LED*6 |
| Display Technology | LCD |
| Interface | 8-bit Parallel |
|---|---|
| Display Type | LCD |
| Resolution | 128x64 |
| Storage Temperature | -20 To 70 Degrees Celsius |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Voltage | 3.0V |
|---|---|
| Segment Size | Customizable |
| Operate Temperature | 0~+50℃ |
| Number Of Segments | CUSTOM |
| Lcd Type | HTN Positive, Transmissive |
| Production Technology | COG |
|---|---|
| Bonding Mode | COG |
| Contactor | FPC |
| Operatingtemperature | 0°C TO + 50°C,-10°C TO + 60°C,-20°C TO + 70°C, |
| Voltage | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |