| Operate Temperature | 0~+50℃ |
|---|---|
| Display Type | Custom Segment LCD Display |
| Connection Way | PIN, 13 Numbers |
| Working Voltage | 3.3V |
| Viewing Angle | 12 O'clock |
| Storage Temperature | -30~+70℃ |
|---|---|
| Screen Size | Customized |
| Backlight Type | LED |
| Lcd Type | VA Lcd Display |
| Mode | VA,Negative Display |
| Product Type | VA LCD Display |
|---|---|
| Color Depth | 16.7 Million Colors (24-bit) |
| Connect | Pin, Zebra |
| Surface Treatment | Anti-glare Coating |
| Viewing Direction | 6 O'clock Or 12 O ' Clock |
| Lcd Resolution | 544*506 Dots |
|---|---|
| Color | 16.7M |
| Viewing Direction | ALL O’CLOCK |
| Panel Size | 3.6 Inch(diagonal) |
| Outline Dimension | 107.13(W )×107.13(H)×9.76(T) Mm |
| Display | TSD Round LCD Display |
|---|---|
| Color | Normally Black |
| Size | 2.48 Inch |
| Colors | 262K |
| Backlighttype | LED Backlight |
| Interface | 3line SPI + 18bit RGB |
|---|---|
| View Direction | Free |
| Lcd Type | AMOLED , Normally Black |
| Working Temperature | -20℃~70℃ |
| Surface Luminancee | 250nits |
| Name | Monochrome LCD Display |
|---|---|
| Operating Temp | 0~+50°C |
| Display Color | Black |
| Dot | 128*128 |
| Lcd Drive Voltage | 5.0V |
| Backlight Color | Customizable |
|---|---|
| Dimensions | 37mm ( L ) * 17mm ( W ) * 1.1mm T |
| Supply Voltage | 3.0V |
| Display Type | Segment LCD |
| Connect | Pin |
| Customization Options | Customizable |
|---|---|
| Display Mode | Custom |
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Connector | PIN, 30 Numbers |
| Lcd Type | STN Negative, Transmissive |
| Resolution | Customized |
|---|---|
| Backgroundcolor | White |
| Outline Dimension | 113(W)* 75(H)* 2.8(T) Mm |
| Voltage | 3.6 V |
| Connectivity | PIN, 40 Numbers |