| isim | Yuvarlak TFT LCD ekran |
|---|---|
| Dokunma IC | ST1624I |
| Panel tipi | IPS |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Aktif alan | 32.4 (w)* 32.4 (h) mm |
| Sıcaklığı Çalıştır | 0~+50°C |
|---|---|
| Ekran tipi | Özel segmentli LCD ekranı |
| Bağlantı yolu | Pin, 13 sayı |
| Çalışma voltajı | 3.3v |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Ekran Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| LCD tipi | VA LCD Ekran |
| Mod | VA, negatif ekran |
| Ürün Tipi | VA LCD Ekran |
|---|---|
| Renk derinliği | 16,7 milyon renk (24 bit) |
| Bağlamak | Pim, Zebra |
| Yüzey işleme | Parlama önleyici kaplama |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0~+50°C |
| Ekran Rengi | Siyah |
| Nokta | 128*128 |
| LCD Sürücü Gerilimi | 5.0V |
| Arayüz | 3 satırlı SPI + 18bit RGB |
|---|---|
| Yönü Görüntüle | Özgür |
| LCD tipi | AMOLED, Normalde siyah |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Yüzey Parlaklığı | 250 nit |
| Çözünürlük | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Arka plan rengi | Beyaz |
| Anahat boyutu | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Gerilim | 3.6 V |
| Bağlantı | Pin, 40 sayı |
| arka ışık rengi | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Boyutlar | 37 mm (U) * 17 mm (G) * 1,1 mm T |
| Besleme gerilimi | 3.0V |
| Ekran Tipi | Segment LCD |
| Bağlamak | PIN |
| Özelleştirme Seçenekleri | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Ekran modu | Gelenek |
| Sıcaklığı Çalıştır | -20 ~+70 ℃ |
| Bağlayıcı | PIN, 30 rakam |
| LCD tipi | STN Negatif, Aktarıcı |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Pim numarası | 14PİN |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Ekran modu | VA, negatif |
| modül boyutu | 42,0(G)* 47,6(Y)* 2,1(D) mm |