| Bestuurspanning | 2,4~5,5V |
|---|---|
| Rijmethode | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Achtergrondverlichting | Optioneel (LED-achtergrondverlichting) |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
| Type achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Windows, Mac, Linux |
| aspectverhouding | 16:9 |
| Va-maat | Aangepast |
| Pinnen nummer | 50 pinnen |
| Richting bekijken | IPS Alle kijkhoeken |
|---|---|
| Pinnen nummer | 25 pinnen |
| Verbinden | Solderen |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
| LCD-type | IPS |
| Contactor | COG+FPC |
|---|---|
| Maat | Aangepast |
| Kijkhoek | 6 uur |
| Aantal stippen | 128x64 punten |
| Polarisatiemodus | Overdraag |
| Naam | Segmentlcd module |
|---|---|
| Plicht | 1/4 |
| Opslagtemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
| Polarisator | Overdraag |
| Achtergrondverlichting | Wit |
| Achtergrond kleur | Groente |
|---|---|
| Weergavemodus | TN, positief |
| Polarisatortype | Overdraag |
| Plicht | 1/4 |
| Opslag | -30℃ aan 80℃ |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Overzichtsgrootte | 19,65(H)*36,76(V)*1,6(D)mm |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| LCD -type | IPS |
| Schermgrootte | 1,47 inch |
| Paneeltype | Tft |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Maat | 2,4 inch |
| Kleuren | 262K |
| Display -technologie | LCD-scherm |
| Oppervlakteluminantie | 400 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Kijkhoek | IPS Alle kijkhoeken |
| Touchscreen | aangepast |
| MAAT | 4 inch |
| Weergavemodus | VA negatief |
|---|---|
| Hoekrichting bekijken | 6o'Clock |
| Werkspanning | 4.8V |
| Polarisatiemodus | Transflectief transflive (aangepast) |
| Drive -staat | 1/4 Duty1/3Bias |