| Οπίσθιος φωτισμός | LED |
|---|---|
| Διαστάσεις | Προσαρμοσμένο |
| μέγεθος μονάδας | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος πίνακα | Οθόνη VA LCD |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Display Type | VA (Vertical Alignment) LCD |
|---|---|
| Operation Temperature | -30~80℃ |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transflective/ Transmissive |
| Backlight | 4pcs led |
| Πολωτής | Μεταβιβαστικός |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα | 1000000 PC/Έτος |
| Δασμός | 1/8 |
| Δυναμικό | 5.0V |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταβιβαστικός |
| IC προγράμματος οδήγησης | ΗΤ1623 |
|---|---|
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 ~ 80 ℃ |
| Πίσω πολωτής | Μεταβιβαστικός |
| Κατανάλωση ρεύματος | 25 Watts |
| όνομα | Γραφική επίδειξη LCD |
|---|---|
| Τύπος LCD | FSTN ((Μαύρο-λευκό), θετικό |
| Μέγεθος οθόνης | 128x64 pixel |
| Vdd | 3,0V |
| Λάμψη | > 100 cd/m2 |
| όνομα | Μονόχρωμη οθόνη LCD |
|---|---|
| Αριθμός χαρακτήρων | 16 χαρακτήρες X 2 γραμμές |
| Ελεγκτής | SED1520 ή ισοδύναμο. |
| Κουκκίδα | 0.6mm(L) *0.49mm(W) |
| μέγεθος μονάδας | 84.0(W) ́ 44,0(H) ́ 9,3 μέγιστο (T) |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 to 70 degrees Celsius |
| Polarizer | Transmissive |
| Control Ic | ST7565R |
| Backlight Type | Green LEDs |
| όνομα | Κατακερματισμένη οθόνη LCD |
|---|---|
| Ελεγκτής | ST7567 |
| Περιοχή προβολής LCD | 22.6 (w)* 29.0 (h) mm |
| μέγεθος μονάδας | 25.0 (w)* 37.9 (h)* 3.8 (t) mm |
| Τάση οδήγησης | 3,7V |
| Ονομασία | 5 ιντσών οθόνη οθόνης TFT LCD |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής LED | 50.000 ωρ. |
| Χρωματική διάσταση | 72% NTSC |
| Περιοχή προβολής | 55.44 ((H) x98.64 ((V) mm |
| Πίσω φωτισμός | 56LED, 160mA, 21,5V |
| Συνδέσεις | PIN, 40 αριθμοί |
|---|---|
| Πολωτής LCD | Μεταβιβαστικός |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Δυναμικό | 4,5 V |
| Διάσταση περιγράμματος | 151 (w)* 92 (h)* 2.8 (t) mm |