| Λειτουργία εμφάνισης | 128x64 γραφική επίδειξη LCD |
|---|---|
| Κουκκίδες / Ανάλυση | 128 × 64 τελείες |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| Μέθοδος οδηγού | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |
| Ψήφισμα | 128*64 pixel |
|---|---|
| Τάση εργασίας | 3.3V |
| Οδηγός Ic | S6B0724 |
| Τύπος Πάνελ | Μονάδα LCD STN-LCD |
| Σχήμα | Δείκτης LCD |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | Οδοντοστοιχία |
| Οθόνη αφής | Χωρίς/με RTP/με το ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
| Γωνιά προβολής | Ολοι |
| Εμπόρευμα | 3,5 ιντσών τετραγωνική οθόνη LCD LCD |
| όνομα | Οθόνη VA LCD |
|---|---|
| Μικρές παραγγελίες | Δεκτός |
| Συνδετήρας | Πιν ή Ζέβρα |
| Συνθήκη οδήγησης | 4,5 V |
| LED οπίσθιος | λευκό |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| τύπος οθόνης | TFT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Μέγεθος οθόνης | 3.5 ίντσες |
| Συνδεσιμότητα | Σύνδεση (προσαρμόσιμη) |
| όνομα | Μονόχρωμη οθόνη LCD |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~+50°C |
| Χρώμα οθόνης | Μαύρος |
| Σημείο | 128*128 |
| Τάση Drive LCD | 5.0V |
| Τύπος πολωτήρα | Μετακλαστική |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση | 5V |
| Ανάλυση | 160*128 |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |
| Περιοχή θέασης | 1010,00 x 82,00 χιλιοστά |
| Μέγεθος εμφάνισης | 50,0 (L) X 40,0 (Π) X 4,1 (Τ) mm |
|---|---|
| Σχέδιο οδήγησης | 1/96 Duty Cycle, 1/10 Bias |
| Ανάλυση οθόνης | 160*95 |
| Διασύνδεση | MPU (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Μέγεθος Va | 47,0 (L) X 30,0 (Π) mm |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Συνδετήρες | COB+Ζέβρα |
| Θερμοκρασία | 0°C-+50°C |
| Προκατάληψη | 1/3 |
| Δασμός | 1/4 |
| Τύπος πίνακα | TFT |
|---|---|
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Μέγεθος | 2,4 ίντσες |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |