| Name | 7 Segment LCD Display Module |
|---|---|
| Production Capacity | 800000000pieces/Year |
| Connector | COB+PIN |
| Driver IC | HT1623 |
| Voltage | 5.0V |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμο (ασπρόμαυρο) |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 3.3V ((Τυπική τιμή) |
| Τσιπ ελεγκτή | ST7565R |
| Τύπος πολωτήρα | μεταβλητικός |
| Σύνδεσμος διεπαφής | 8080 MCU Interface OR 6800 MCU Interface OR 4-Line SPI διεπαφή |
| FPC | 16 Καρφίτσα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμο (ασπρόμαυρο) |
| Διασύνδεση | Διεπαφή SPI 4 γραμμών |
| Τύπος οθόνης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Διασύνδεση | LVDS |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -20+70 ℃ |
| Επαφές | Pin, zebra ή fpc |
| Λειτουργία εμφάνισης | Θετικό ή αρνητικό |
| Τύπος οθόνης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Μέγεθος προβολής | 26.355x 25.33 mm |
|---|---|
| Ενεργή περιοχή | 55x23mm |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Τάση λειτουργίας | 3,0~5,0V |
| Λειτουργία εμφάνισης | Θετικός |
| Τάση τροφοδοσίας | 3-5v |
|---|---|
| Τύπος πολωτήρα | μεταβλητικός |
| Μέγεθος πάνελ | προσαρμοσμένος |
| Τύπος πάνελ | Μονάδα LCD TN-LCD |
| Οπτικό μέγεθος | 35.8x36.75mm/προσαρμοσμένο |
| Διασύνδεση | HDMI, VGA |
|---|---|
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Μέθοδος οδήγησης LCD | 1/65 Καθήκον, 1/9 Προκατάληψη, 3.0V |
| Τύπος οθόνης | ΣΤΝ, θετικό, διαφωτιστικό |
| VDD | 3.3V |
|---|---|
| Περιοχή προβολής προβολής | 66.0 (w)* 32.7 (h) mm |
| Γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| Αριθμός FPC | 26pin |
| Διασυνδέομαι | 8-bit Παράλληλος, SPI |
| Οθόνη αφής | Οχι |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Ενεργή περιοχή | 30.57 (w)* 22.76 (h) mm |
| Διαστάσεις | 35.65 (w)* 32.50 (h)* 4.10 (t) mm |
| μέγεθος μονάδας | 211.1 (h) x 126.5 (v) x (5.9) (t) mm |
| Μέθοδος κίνησης | 1/65 καθήκον, 1/9 προκατάληψη |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 3.3V |
| Ενεργός χώρος | 33.26 (w)* 16.62 (h) mm |
| τύπος διασύνδεσης | Κηλίδα |
| Σύνδεσμος | 14pin, τύπος zif |