| Name | 7 Segment LCD Display Module |
|---|---|
| Production Capacity | 800000000pieces/Year |
| Connector | COB+PIN |
| Driver IC | HT1623 |
| Voltage | 5.0V |
| رنگ نمایش | تک رنگ (سیاه و سفید) |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 3.3 ولت (مقدار معمولی) |
| تراشه کنترلر | ST7565R |
| نوع قطبش | متلاشی |
| رابط رابط | رابط 8080 MCU یا رابط 6800 MCU یا رابط SPI 4 خطی |
| FPC | 16 پین |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| رنگ نمایش | تک رنگ (سیاه و سفید) |
| رابط | رابط 4 خطی SPI |
| نوع نمایشگر | ال سی دی |
| رابط | LVDS |
|---|---|
| عمل | -20+70 |
| کنتاکتور | پین ، گورخر یا FPC |
| حالت نمایش | مثبت یا منفی |
| نوع نمایشگر | سد |
| اندازه مشاهده | 26.355x 25.33 میلی متر |
|---|---|
| منطقه فعال | 55x23mm |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| ولتاژ عملیاتی | 3.0 ~ 5.0 ولت |
| حالت نمایش | مثبت |
| منبع تغذیه | 3-5 ولت |
|---|---|
| نوع قطبش | متلاشی |
| اندازه تابلو | سفارشی |
| نوع صفحه | ماژول LCD TN-LCD |
| اندازه بصری | 35.8x36.75mm/سفارشی |
| رابط | HDMI، VGA |
|---|---|
| نرخ بروزرسانی | 60 هرتز |
| نسبت ابعاد | 16:9 |
| روش رانندگی LCD | 1/65 وظیفه ، 1/9 تعصب ، 3.0 ولت |
| نوع نمایش | STN ، مثبت ، انتقال دهنده |
| VDD | 3.3 ولت |
|---|---|
| نمایش منطقه مشاهده | 66.0 (w)* 32.7 (ح) میلی متر |
| زاویه مشاهده | ساعت 12 |
| شماره FPC | 26pin |
| رابط | 8 بیت موازی، SPI |
| صفحه لمسی | خیر |
|---|---|
| رابط | حصار |
| منطقه فعال | 30.57 (w)* 22.76 (ساعت) میلی متر |
| ابعاد | 35.65 (w)* 32.50 (ح)* 4.10 (t) میلی متر |
| اندازه ماژول | 211.1 (ح) x 126.5 (v) x (5.9) (t) mm |
| روش محرک | 1/65 وظیفه، 1/9 تعصب |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 3.3 ولت |
| منطقه فعال | 33.26 (w)* 16.62 (ساعت) میلی متر |
| نوع رابط | حصار |
| اتصال | 14pin ، نوع zif |