| پارامتر | ارزش |
|---|---|
| نوع LCD | DFSTN، منفی |
| زاویه دید | ساعت 6 |
| IC درایور | UC1701X |
| FPC | 14پين |
| رابط | SPI |
| ولتاژ | 3.3V |
| قطعنامه | 128x64 نقطه |
| دمای کار | -20°C تا +70°C |
| دمای ذخیره سازی | -30°C تا +80°C |
| ابعاد طرح | 37.75 ((W) × 25.60 ((H) × 2.80 ((T) mm |
| منطقه نمایش | 35.55 ((W) × 18.70 ((H) mm |
| اندازه نقطه | 0.24 ((W) × 0.24 ((H) mm |
درنمایش منفی FSTNدر شرایط مختلف نور، به ویژه در نور خورشید، کنتراست و خوانایی برتر را ارائه می دهد.تکنولوژی نمایش منفی (متن روشن بر روی پس زمینه تاریک) باعث افزایش دید برای کاربردهای بیرونی می شود.