| Parameter | Waarde |
|---|---|
| LCD Type | DFSTN, Negatief |
| Kijkhoek | 6 uur |
| Driver IC | UC1701X |
| FPC | 14pin |
| Interface | SPI |
| Spanning | 3.3V |
| Resolutie | 128x64 pixels |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot +80°C |
| Afmetingen | 37.75(B) × 25.60(H) × 2.80(D) mm |
| Weergavegebied | 35.55(B) × 18.70(H) mm |
| Pixelgrootte | 0.24(B) × 0.24(H) mm |
Het FSTN negatieve scherm biedt superieur contrast en leesbaarheid in verschillende lichtomstandigheden, met name in fel zonlicht. De negatieve schermtechnologie (lichte tekst op donkere achtergrond) verbetert de zichtbaarheid voor buitentoepassingen.