| Name | 7 Segment LCD Display Module |
|---|---|
| Production Capacity | 800000000pieces/Year |
| Connector | COB+PIN |
| Driver IC | HT1623 |
| Voltage | 5.0V |
| Ekran Rengi | Tek Renkli (Siyah Beyaz) |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | 3,3V(Tipik Değer) |
| Denetleyici Çipi | ST7565R |
| Polarizör tipi | transfektif |
| Arayüz Konektörü | 8080 MCU Arayüzü VEYA 6800 MCU Arayüzü VEYA 4 Hatlı SPI arayüzü |
| FPC | 16PIN |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Ekran Rengi | Tek Renkli (Siyah Beyaz) |
| Arayüz | 4 hatlı SPI Arayüzü |
| Ekran Tipi | LCD |
| Arayüz | LVDS |
|---|---|
| Operasyon sıcaklığı | -20+70 ℃ |
| Kontaktör | Pin, zebra veya fpc |
| Ekran modu | Pozitif veya negatif |
| Ekran Tipi | Çark çarkı |
| Görüntüleme Boyutu | 26,355x25,33 mm |
|---|---|
| Aktif alan | 55x23mm |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Çalışma Gerilimi | 3.0~5.0V |
| Ekran modu | Olumlu |
| Güç kaynağı voltajı | 3-5V |
|---|---|
| Polarizör tipi | transfektif |
| Panel boyutu | Özelleştirilmiş |
| Panel tipi | TN-LCD LCD Modülü |
| Görsel Boyut | 35.8x36.75mm/özelleştirilmiş |
| Arabirim | HDMI, VGA |
|---|---|
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| LCD sürüş yöntemi | 1/65 görev, 1/9 önyargı, 3.0V |
| Ekran Tipi | STN, pozitif, transflektif |
| VDD | 3.3v |
|---|---|
| Ekran Görüntüleme Alanı | 66,0(G)* 32,7(Y) mm |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| FPC numarası | 26pin |
| Arayüz | 8 bit Paralel, SPI |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Aktif alan | 30,57(G)* 22,76(Y) mm |
| Boyutlar | 35,65(G)* 32,50(Y)* 4,10(D) mm |
| Modül Boyutu | 211,1(Y) x 126,5(D) x (5,9)(D)mm |
| Tahrik yöntemi | 1/65 Görev, 1/9 sapma |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 3.3v |
| Aktif alan | 33,26(G)* 16,62(Y) mm |
| Arayüz türü | SPI |
| Bağlayıcı | 14PIN, ZIF tipi |