| Name | 7 Segment LCD Display Module |
|---|---|
| Production Capacity | 800000000pieces/Year |
| Connector | COB+PIN |
| Driver IC | HT1623 |
| Voltage | 5.0V |
| Kleur weergeven | Monochroom (zwart-wit) |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 3.3V ((Typische waarde) |
| Controller-chip | ST7565R |
| Polarisatortype | transflectief |
| Interface connector | 8080 MCU-interface OF 6800 MCU-interface OF 4-lijn SPI-interface |
| FPC | 16Pin |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Kleur weergeven | Monochroom (zwart-wit) |
| Interface | 4-lijns SPI-interface |
| Weergavetype | LCD-scherm |
| Interface | LVDS |
|---|---|
| Operatie Temp | -20+70 ℃ |
| Contactor | Pin, zebra of fpc |
| Weergavemodus | Positief of negatief |
| Weergavetype | Tandwiel |
| Grootte bekijken | 26.355 x 25,33 mm |
|---|---|
| Actief gebied | 55x23mm |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Bedrijfsspanning | 3,0~5,0V |
| Weergavemodus | Positief |
| Voedingsspanning | 3-5v |
|---|---|
| Polarisatortype | transflectief |
| Paneelgrootte | aangepast |
| Paneeltype | TN-LCD LCD-module |
| Visuele grootte | 35.8x36.75mm/Aangepast |
| Interface | HDMI, VGA |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| LCD-rijmethode | 1/65 belasting, 1/9 Bias, 3,0 V |
| Type scherm | STN, positief, transreflectief |
| VDD | 3.3V |
|---|---|
| Weergavegebied weergeven | 66,0(B)* 32,7(H) mm |
| Kijkhoek | 12 uur. |
| FPC-nummer | 26 pin |
| Interface | 8-bits Parallel, SPI |
| Touchscreen | Nee |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Actief gebied | 30,57(B)* 22,76(H) mm |
| Afmetingen | 35,65(B)* 32,50(H)* 4,10(T) mm |
| modulegrootte | 211,1(H) x 126,5(V) x (5,9)(T)mm |
| Drive -methode | 1/65 Plicht, 1/9 Bias |
|---|---|
| Werkspanning | 3.3V |
| Actief gebied | 33,26(B)* 16,62(H) mm |
| interfacetype | Spi |
| Aansluiting | 14PIN, ZIF-type |