| Weergavemodus | 128x64 grafische LCD Vertoning |
|---|---|
| Punten / Resolutie | 128 × 64 punten |
| Richting bekijken | 6 uur |
| Driver -methode | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Oplossing | 128 x 64 pixels |
|---|---|
| Werkspanning | 3.3V |
| Bestuurder Ic-model | S6B0724 |
| Paneeltype | STN-LCD LCD-module |
| Model | CGI-LCD-display |
| Opslagtemp | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | Geleid |
| Aanraakscherm | Zonder/met RTP/met CTP |
| Kijkhoek | Alle |
| Product | 3.5 inch vierkant TFT LCD -display |
| naam | VA LCD-scherm |
|---|---|
| Kleine bestellingen | Geaccepteerd |
| Connector | Pin of zebra |
| Drijfvoorwaarde | 4.5 V |
| LED -achtergrondverlichting | wit |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| schermtype | Tft |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Schermgrootte | 3.5 inch |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |
| naam | Monochroom LCD-scherm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 0~+50°C |
| Kleur weergeven | Zwart |
| DOT | 128*128 |
| LCD Aandrijvingsvoltage | 5.0v |
| Type polarisator | Transflective |
|---|---|
| Werkspanning | 5V |
| Resolutie | 160*128 |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Zichtgebied | 101,00 X 82,00mm |
| Uiterlijk formaat | 50,0(L) X 40,0(B) X 4,1(T) mm |
|---|---|
| Rijschema | 1/96 inschakelduur, 1/10 bias |
| Schermresolutie | 160*95 |
| Interface | MPU (kan worden aangepast) |
| Va-maat | 47,0(L) X 30,0(B) mm |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Connectoren | COB+Zebra |
| Operationele temp | 0°C-+50°C |
| Vooroordeel | 1/3 |
| Plicht | 1/4 |
| Paneeltype | Tft |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Maat | 2,4 inch |
| Kleuren | 262K |
| Display -technologie | LCD-scherm |