| Naam | 3.5 inch TFT LCD scherm |
|---|---|
| Weergavetype | Tft |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Kleurengamma | RGB |
| Touch-technologie | RTP |
|---|---|
| Luminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
| Overzichtsafmetingen | 164,9x100x6,8 mm |
| DOT-matrix | 800 x RGB x 480 |
| Schermtype | TFT |
| Verbinden | Ik sluit aan. |
|---|---|
| Achterlichtkleur | Groene Backlight |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Oplossing | 128x64 |
| Achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |
| Drive -methode | 1/64 plicht, 1/7 bias |
|---|---|
| Kijkhoek | 6 uur |
| Aansluiting | 10-polig stopcontacttype |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
| Opslagtemperatuur | -20 ° C tot 70 ° C |
| Omtrekgrootte | 63,0(B)* 42,5(H)* 5,0(T) mm |
|---|---|
| Schermgrootte | 2,42 inch |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Va-maat | 59(B)* 32(H)mm |
| FPC-verbinding | 24PIN, ZIF-type |
| Opslagtemperatuur | -30 tot 80 graden Celsius |
|---|---|
| Schets afmetingen | 42,72*60,26*2,30 |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot 70 graden Celsius |
| Weergavemodus | Tft |
| Leverancierstype | Fabrikant |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Schermgrootte | 2,8 inch |
| Bekijk richting | alle |
| Leverancierstype | Fabrikant |
| naam | Grafische lcd vertoning |
|---|---|
| LCD-type | FSTN ((Zwart-wit), Positief |
| Schermgrootte | 128x64 pixels |
| Vdd | 3,0 V |
| Helderheid | > 100 cd/m2 |
| schermtype | Grafisch |
|---|---|
| Weergavegrootte | Aangepast |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Aandrijfmethode | 1/65 plicht 1/9 bias |
| Rohs-compatibel | Ja |
| naam | 128x64 LCD-scherm |
|---|---|
| Afmetingen | 93 mm x 70 mm x 12 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
| Fpc-nummer | 10Pin |
| Schermgrootte | 128x64 |