| Τύπος LCD | FFSTN, θετικό |
|---|---|
| Διαστάσεις | 93.0mm x 70.0mm x 12.0mm |
| Δυναμικό | 3.0V |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000: 1 |
| Σύνδεσμος | 18 Συνδετήρες καρφίτσες FPC |
| Δυναμικό | 3,0V |
|---|---|
| Πίνακας DOT | 128*64 σημεία |
| Γωνία θέασης | 160 μοίρες |
| Αριθμός Fpc | 21 PIN |
| IC προγράμματος οδήγησης | ST7567A |
| όνομα | Ανακλαστική μονόχρωμη οθόνη LCD FSTN |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμος |
| Διασύνδεση | SPI |
| Τύπος LCD | FSTN, Θετικό |
| όνομα | Μονόχρωμη οθόνη LCD |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30- 80 βαθμοί |
| Δείτε Άγγελος | 6 η ώρα |
| Σημείο | 160*128 |
| Τύπος LCD | FSTN, Θετικό |
|---|---|
| όνομα | Δείκτης LCD |
| Καταμέτρηση καρφιτσών | 32PIN |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Ελεγκτής | ST7567 |
| IC προγράμματος οδήγησης | ST7567 |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| ψήφισμα | 128x64 pixel |
| Αριθμός Fpc | 30 PIN |
| όνομα | Οθόνη LCD 128x64 |
| Διασύνδεση | 8-bit Parallel |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| ψήφισμα | 128x64 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 έως 70 βαθμούς Κελσίου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10~+60℃ |
| όνομα | Μονόχρωμη οθόνη LCD |
|---|---|
| Αριθμός χαρακτήρων | 16 χαρακτήρες X 2 γραμμές |
| Ελεγκτής | SED1520 ή ισοδύναμο. |
| Κουκκίδα | 0.6mm(L) *0.49mm(W) |
| μέγεθος μονάδας | 84.0(W) ́ 44,0(H) ́ 9,3 μέγιστο (T) |
| Λάμψη | 250 Cd/m2 |
|---|---|
| Χώρος προβολής | 114.0(W) ́ 64.0(H) |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Ελεγκτής | T6963C ή EQU. |
| τύπος διεπαφής | HDMI, VGA |
| όνομα | Επίδειξη χρώματος LCD |
|---|---|
| Τύπος | ΒΑ |
| παραγωγική ικανότητα | 1000000 τεμάχια/έτος |
| Κατεύθυνση προβολής | Πλήρης γωνία θέασης, πλήρης θέαση |
| Μέθοδος οδήγησης | Αρνητικός |