| Διασύνδεση | MCU 8//16BIT RGB 16/18BIT |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Τύπος | Οθόνη LCD IPS TFT |
| Μέγεθος οθόνης | 2,4 ίντσες |
| Αριθμός εικονοστοιχείων | 240 (Υ)×320 (V) |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | 0~+50℃ |
|---|---|
| Τύπος εμφάνισης | Προσαρμοσμένη οθόνη LCD με τμήμα |
| Δρόμος σύνδεσης | PIN, 13 αριθμοί |
| Τάση εργασίας | 3.3V |
| Γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Τύπος LCD | Οθόνη VA LCD |
| Τρόπος | VA, αρνητική οθόνη |
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C ~ 70 ° C |
| Λειτουργία εμφάνισης | Αρνητικός |
| Μέγεθος οθόνης | 128x64 pixel |
|---|---|
| Λάμψη | 180 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | 6:00 |
| Μέγεθος ενότητας | 79,05 (L) X 35,2 (Π) X 8,04 (Υ) (mm) |
| Οπίσθιος φωτισμός | LED οπίσθιος |
| Συνολικές Διαστάσεις | 35.1 x 30,9 x 3 mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Μέγεθος προβολής | 26.355x 25.33 mm |
| Τύπος προϊόντος | FSTN Θετικό |
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό ωμικό ή χωρητικό |
| Τεχνολογία παραγωγής | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
|---|---|
| Λειτουργία συγκόλλησης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Φυλής | FPC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως + 50°C, -10°C έως + 60°C, -20°C έως + 70°C, |
| Δυναμικό | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 350 cd/m2 (νίτσες) |
|---|---|
| Μέγεθος περιγράμματος | 40.0L×28.0W×4.5H (μέγιστο) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
| Διασύνδεση | Η μονάδα MPU της σειράς 6800 ή της σειράς 8080 |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος οθόνης | COG (Chip on Glass) LCD |
|---|---|
| Ψήφισμα | 128 X 64 Pixels |
| Ελεγκτής | S6B0724 |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/64 καθήκον, 1/9 προκατάληψη |
| Τροφοδοτικό | 3,0V |
| Γωνιά προβολής | 6 |
|---|---|
| FPC | 34 PIN |
| Τύπος LCD | ΣΤΝ ((μπλε), αρνητικό |
| τύπος διασύνδεσης | 8-bit Παράλληλος, SPI |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ° C έως 70 ° C |