| Arayüz | MCU 8//16 BİT RGB 16/18 BİT |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Tip | IPS TFT LCD ekran |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç |
| Piksel sayısı | 240 (Y)×320(D) |
| Sıcaklığı Çalıştır | 0~+50°C |
|---|---|
| Ekran tipi | Özel segmentli LCD ekranı |
| Bağlantı yolu | Pin, 13 sayı |
| Çalışma voltajı | 3.3v |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Ekran Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| LCD tipi | VA LCD Ekran |
| Mod | VA, negatif ekran |
| Ekran Boyutu | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ~ 70 ° C |
| Ekran modu | Negatif |
| Ekran Boyutu | 128x64 piksel |
|---|---|
| Parlaklık | 180 CD/M2 |
| Görüş açısı | 6:00 |
| modül boyutu | 79,05(U) X 35,2(G) X 8,04(Y) (mm) |
| Arka ışık | LED arka ışık |
| Genel Boyutlar | 35,1x30,9x3 mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Görüntüleme Boyutu | 26,355x25,33 mm |
| Ürün Tipi | FSTN Pozitif |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif |
| Üretim teknolojisi | Çark çarkı |
|---|---|
| Bağlama modu | Çark çarkı |
| Kontaktör | FPC |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C ila +50°C,-10°C ila +60°C,-20°C ila +70°C, |
| Gerilim | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Yüzey Parlaklığı | 350 cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 40,0U×28,0G×4,5Y(maks.) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Arayüz | 6800 Serisi VEYA 8080 Serisi MPU |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran Tipi | COG (Cam Üzerinde Çip) LCD |
|---|---|
| Çözünürlük | 128 X 64 Piksel |
| Denetleyici | S6B0724 |
| Sürüş yöntemi | 1/64 görev, 1/9 önyargı |
| Güç kaynağı | 3.0V |
| Görüntüleme açısı | Saat 6 |
|---|---|
| FPC | 34PIN |
| LCD tipi | STN(mavi), Negatif |
| Arayüz türü | 8 bit Paralel, SPI |
| Saklama sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |