| Adı | 128x64 dişli LCD modülü |
|---|---|
| LCD Tipi | FSTN(Gri), Pozitif |
| Ekran Boyutu | 128x64 |
| Voltaj | 3.3V |
| Sürücü IC | UC1701X |
| İsim | LCD Segment Ekran Modülü |
|---|---|
| Arka plan rengi | Siyah |
| Görüş Açısı Yönü | saat 12 |
| Görev | 1/8 |
| VOP | 3V |
| Adı | IPS TFT LCD Ekran |
|---|---|
| LCM anahat boyutu | 46.00 (w) x40.80 (h) x2.50 (t) mm |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Arka ışık | 50 bin saat |
| Name | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness | 250 cd/m² |
| Bias | 1/3 |
| Driver Ic Model | HT1621 |
| Type | VN LCD Display |
| isim | 2,4 inç LCD ekran |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Arayüz | SPI Arayüzü |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| isim | VA LCD Ekran |
|---|---|
| Ekran modu | VA, negatif |
| Arka plan | Siyah renk |
| Ekran Tipi | VA LCD |
| Çalışma sıcaklığı. | -10 ~+60 ℃ |
| Ekran modu | Normalde Siyah |
|---|---|
| Görüntülemek | TFT Yuvarlak LCD Ekranı |
| Liman | SHENZHEN |
| Panel tipi | IPS |
| Anahtar kelime | Yuvarlak Şekil |
| Adı | Küçük TFT LCD ekran ekranı |
|---|---|
| Panel Türü | IPS |
| Sürücü lC | ST7789V2 |
| Görüntüleme yönü | saat 6 |
| LED adet | 1 adet |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel Type | IPS |
| Compatibility | PC and Mac |
| Screen Size | 0.96 inches |
| Adı | LED arka ışıklı TFT LCD ekranı |
|---|---|
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Panel Türü | ips lcd paneli |
| PIN numarası | 50 PIN |
| Türü | TFT,EKOK |