| Ενεργή περιοχή | 66,52 (Π) x33,24 (Υ) |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | Οπίσθιος φωτισμός LED (συνήθως λευκός ή μπλε) |
| Διασύνδεση | ΜΚΥ |
| Μέγεθος οθόνης | 80,0 (Π) X 54,0 (Υ) Χ 9,7 (Β) |
| Ελεγκτής Ic | ST7567 |
| Χρόνος απόκρισης | 20ms |
|---|---|
| Μέθοδος οδήγησης | 1 / 64 καθήκον, 1 / 9 προκατάληψη |
| Τύπος πολωτήρα | Transflective |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 σε 70℃ |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | RA8835 |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ψήφισμα | 160*160 |
| Μέγεθος περιγράμματος | 82,2 (L) X 76,0 (Π) X 9 (Τ) mm |
| Λάμψη | Προσαρμοσμένο |
| Συνδέω | Μεταλλική καρφίτσα (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| τύπος διεπαφής | SPI/I2C |
|---|---|
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 έως 70 βαθμοί Κελσίου |
| Ανάλυση | 128x64 εικονοκύτταρα |
| Συμβατότητα | Αρδινούνο, Ράσμπερυ Πι, κλπ. |
| Τύπος πολωτήρα | Μετακλαστική |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό μαύρο |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Ψήφισμα | 128*128 εικονοστοιχεία |
| Κατεύθυνση προβολής | Δωρεάν |
| Εφαρμογή | έξυπνο ρολόι |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά, Ιατρικά, Καταναλωτικά Ηλεκτρονικά |
|---|---|
| Λειτουργία συγκόλλησης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Τύπος οθόνης | COG (Chip-On-Glass) |
| IC προγράμματος οδήγησης | S6B0724 |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C σε +85°C |
|---|---|
| Συνδέω | 4 καλώδια Διασύνδεση SPI |
| Μέγεθος περιγράμματος | 100,5 (L) X 33,5 (Π) X 6,3 (Τ) mm |
| Λειτουργία εμφάνισης | Παθητική μήτρα |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/64 Κύκλος εργασίας |
| Οπίσθιος φωτισμός | Κίτρινο πράσινο LED |
|---|---|
| Πρότυπο | ISO9001: 2008, ROHS |
| Τάση τροφοδοσίας | 5V |
| Αποψη | 6 |
| Τάση οδήγησης | 5.0 V |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |
| Μέγεθος VA | 76(Π)* 16(Υ) mm |
|---|---|
| Γωνιά προβολής | 6 |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Μέγεθος μονάδας | 80(Β)* 22,5(Υ)* 2,0(Τ) mm |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |