| Actief gebied | 66,52 (B) x33,24 (H) |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | LED-achtergrondverlichting (meestal wit of blauw) |
| Interface | MCU |
| Schermgrootte | 80,0 (B) X 54,0 (H) X 9,7 (D) |
| Controller Ic | ST7567 |
| Reactietijd | 20ms |
|---|---|
| Rijmethode | 1 / 64 taak, 1 / 9 vooroordeel |
| Type polarisator | Transflective |
| Werktemperatuur | -20 aan 70℃ |
| Bestuurder IC | RA8835 |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Oplossing | 160*160 |
| Omtrekgrootte | 82,2(L) X 76,0(B) X 9(T) mm |
| Helderheid | Aangepast |
| Verbinden | Metalen pin (kan worden aangepast) |
| Interface type | SPI/I2C |
|---|---|
| Bergingstemperatuur | -20 tot 70 graden Celsius |
| Resolutie | 128x64 pixel |
| Compatibiliteit | Arduino, Raspberry Pi, enzovoort. |
| Type polarisator | Transflective |
| Weergavemodus | Normaal zwart |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Oplossing | 128 x 128 pixels |
| Richting bekijken | Vrij |
| Applicatie | slim horloge |
| Applicatie | Industriële, medische, consumentenelektronica |
|---|---|
| Bindingsmodus | Tandwiel |
| Weergavetype | COG (Chip-On-Glass) |
| Bestuurder IC | S6B0724 |
| Kleur weergeven | Monochroom |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C aan +85°C |
|---|---|
| Verbinden | 4 draden SPI-interface |
| Omtrekgrootte | 100,5(L) X 33,5(B) X 6,3(T) mm |
| Display -modus | Passieve matrix |
| Rijmethode | 1/64 Werkcyclus |
| Achtergrondverlichting | Geelgroene LED |
|---|---|
| Standaard | ISO9001: 2008, ROHS |
| Voedingsspanning | 5V |
| Gezichtspunt | 6 uur |
| Bestuurspanning | 5.0 V |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |
| VA-maat | 76(B)* 16(H)mm |
|---|---|
| Kijkhoek | 6 uur |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| Modulegrootte | 80(B)* 22,5(H)* 2,0(T) mm |
| Touchscreen | NEE |