| Naam | Segmentlcd module |
|---|---|
| Plicht | 1/4 |
| Opslagtemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
| Polarisator | Overdraag |
| Achtergrondverlichting | Wit |
| Richting bekijken | IPS Alle kijkhoeken |
|---|---|
| Pinnen nummer | 25 pinnen |
| Verbinden | Solderen |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
| LCD-type | IPS |
| Contactor | COG+FPC |
|---|---|
| Maat | Aangepast |
| Kijkhoek | 6 uur |
| Aantal stippen | 128x64 punten |
| Polarisatiemodus | Overdraag |
| naam | Monochroom LCD-scherm |
|---|---|
| Rijschema | 1/64 Werkcyclus, 1/9 Bias |
| Achtergrondverlichting | LED (GEELGROEN) |
| Luminansie | 250 cd/m2 |
| Inrichtingsmethode | 1 / 65 1 / 9 vooringenomenheid |
| Opslagtemp | -20°C-+70°C |
|---|---|
| Weergavemodus | Fstn positief, transmissief |
| Achterlichtkleur | Wit |
| Transportpakket | Karton/pallet |
| Werkspanning | 3.3V |
| FPC-verbinding | 40 pinnen |
|---|---|
| Interface | MPU 16 |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
| Maat | 2,4 inch |
| Aanraaktype | met/zonder RTP/CTP |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20℃~70℃ |
| touchscreen | Aangepast |
| Connector | 14PIN SOCKET FPC |
| Type | IPS |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Aanraakscherm | Met |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Grootte van de module (W*H*T) | 70,6*203,48*4,6 |
| Maat | 7,84 inch |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Overzichtsgrootte | 19,65(H)*36,76(V)*1,6(D)mm |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| LCD -type | IPS |
| Schermgrootte | 1,47 inch |
| Maat | Aangepast |
|---|---|
| Lichtbron | Wit LED |
| Interface | Seriële/parallelle interface |
| Algemene afmetingen | 58,70×38,50×4,50 (uitgesloten FPC-lengte) |
| IC | ST7567 |