| Ekran Modu | TFT/İLETİCİ |
|---|---|
| Pim numarası | 24 pin |
| Arayüz | MCU (özelleştirilebilir) |
| Anahat Boyutu | 31,52x33,72x1,8 mm |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-4 Hafta |
| Ödeme koşulları | T/TD/P PayPal |
| Yetenek temini | 100000/Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Polarizör tipi | Yansıtıcı/Geçici/Yansıtıcı |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
| Arka ışık | İle veya olmadan |
| Çalışma sıcaklığı | -20℃-+70℃ |
| Gerilim | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Özelleştirme Seçenekleri | özelleştirilebilir |
|---|---|
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Ekran Boyutu | özelleştirilebilir |
| arka ışık rengi | Beyaz |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Çözünürlük | 320*240 piksel |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Parlaklık | 250cd/m2 |
| Panel tipi | IPS |
| Anahat Boyutu | 31,52x34,72x1,51 mm |
|---|---|
| Ekran tipi | lcd tft |
| FPC Bağlantısı | 50 PIN |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif |
| Çözünürlük | 344x476 |
| İsim | TFT LCD ekran |
|---|---|
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Ekran Tipi | TFT |
| Çözünürlük | 480x800 nokta |
| Görüş Açısı | 178 derece |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Parlaklık | 300 (dak), 450 (Tip.) |
| Aktif alan | 40*75 |
| Tip | Va |
| yenileme hızı | 60 Hz |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| LCM interface | MIPI |
|---|---|
| Luminace | 1200cd/m2 |
| Active area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Fpc Pin Number | 40 Pins |