| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
|---|---|
| Pinnen nummer | 24 pinnen |
| Interface | MCU (aanpasbaar) |
| Overzichtsdimensie | 31,52x33,72x1,8 mm |
| Schermtype | lcd-tft |
| Verpakking Details | karton |
|---|---|
| Levertijd | 3-4 weken |
| Betalingscondities | T/T D/P Paypal |
| Levering vermogen | 100000/maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Polarisatortype | Transflectioneel/transmisief/reflectioneel |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| Achtergrondverlichting | Met of zonder |
| Operationele temp | -20℃-+70℃ |
| Spanning | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
|---|---|
| Achterlichttype | LED |
| Afbeeldingsgrootte | Aanpasbaar |
| Achterlichtkleur | Wit |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C aan 80°C |
| Type achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| Oplossing | 320*240 pixels |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Schuilplaats | 250cd/m2 |
| Paneeltype | IPS |
| Omtrekgrootte | 31,52x34,72x1,51 mm |
|---|---|
| Schermtype | lcd-tft |
| FPC-verbinding | 50 pinnen |
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |
| Oplossing | 344x476 |
| Naam | TFT LCD -display |
|---|---|
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Weergavetype | Tft |
| Oplossing | 480x800 punten |
| Kijkhoek | 178 graden. |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Schuilplaats | 300 (min),450 (type) |
| Actief gebied | 40*75 |
| Type | VA |
| vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| LCM interface | MIPI |
|---|---|
| Luminace | 1200cd/m2 |
| Active area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Fpc Pin Number | 40 Pins |