| Λειτουργία εμφάνισης | ΤΡΤ/ΤΡΑΝΣΙΜΣΙΒ |
|---|---|
| Αριθμός καρφιτσών | 24 καρφίτσες |
| Διασύνδεση | ΜΚΟ (προσαρμόσιμη) |
| Διάσταση περιγράμματος | 31,52x33,72x1,8 χλστ |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | T/T D/P Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100000/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταφλαστικό / Μεταδοτικό / Ανταφλαστικό |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Οπίσθιος φωτισμός | Με ή χωρίς |
| Θερμοκρασία | -20℃-+70℃ |
| Δυναμικό | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμόσιμη |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C σε 80°C |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Ψήφισμα | 320*240 pixel |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Φωτεινότητα | 250cd/m2 |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Μέγεθος περιγράμματος | 31,52x34,72x1,51 χλστ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Σύνδεση FPC | 50 ακίδες |
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό ωμικό ή χωρητικό |
| Ψήφισμα | 344x476 |
| Ονομα | Οθόνη LCD TFT |
|---|---|
| Αναλογία αντίθεσης | 1000:1 |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ψήφισμα | 480x800 κουκκίδες |
| Γωνία θέασης | 178 μοίρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 300 (λεπτο),450 (τύπος) |
| Ενεργή περιοχή | 40*75 |
| Τύπος | ΒΑ |
| ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| LCM interface | MIPI |
|---|---|
| Luminace | 1200cd/m2 |
| Active area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Fpc Pin Number | 40 Pins |