| Producttype | TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Pin -nummer | speld 18 |
| Actief gebied | 48.60(W) x64.80 (H) (mm) |
| touchscreen | Aangepast |
| Omtrekgrootte | 54,0(B)x77,4(H)x2,4(T)(mm) |
| Oppervlakkelucht | 450/cd |
|---|---|
| LCD -maat | 2,1 duim |
| Product | 1.3 inch TFT LCD-scherm |
| LCD -resolutie | 480x480 punten |
| Overzichtsdimensie | 69,19-71,74*2,45 mm |
| Weergavemodus | Normaal zwart |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Oplossing | 128 x 128 pixels |
| Richting bekijken | Vrij |
| Applicatie | slim horloge |
| Touchscreen | Nee |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| LCD-type | IPS |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Connectiviteit | RGB |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
|---|---|
| Weergavemodus | Aangepast |
| Werk temperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Aansluiting | PIN, 30 cijfers |
| LCD -type | STN negatief, transmisief |
| naam | LED achtergrondverlicht TFT-scherm 7 inch |
|---|---|
| LOGICAvoltage | 2.5V-3.3V |
| Oppervlakteverlichting | 450 cd/m2 |
| LCD-type | a-Si de actieve matrijs van TFT |
| Aantal stippen | 240x (RGB) x320 |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |
| Schets afmetingen | 50 mm * 69,20 mm * 2,3 mm |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -30 ~ +80 |
| Schermgrootte | 2.8 inch |
| Signaaltypes | 4-draad weerstand TP |
| Tp Optie | met resistief aanraakpaneel |
| Pin | 14 |
|---|---|
| Aantal stippen | 240 ((RGB) X 320 |
| producttype | TFT LCD |
| Werktemperatuur | -30°C tot +85°C |
| Overzichtsdimensie | 42,72x60,26x3,05mm |
| Kleur weergeven | 262K |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Interface | 4W Aangepast SPI/ |
| Contrastverhouding | 800: 1 |
| Technologie | a-Si |