| Interface Types | MCU&SPI |
|---|---|
| Viewing Direction | 12:00 |
| Operatingtemperature | -20°C To 70°C |
| Fpc Connect | Plugging (customizable) |
| Outline Size | 55.26*84.69*2.1 Mm |
| Surface Luminance | 400 Cd/m2(nits) |
|---|---|
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Viewing Angle | IPS All Viewing Angles |
| Touchscreen | Customized |
| Size | 4inch |
| Driver Ic | ST7567 |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Resolution | 128x64 Pixels |
| Fpc Number | 30PIN |
| Name | 128x64 LCD Display |
| View Direction | 6 O'clock/12 O'clock |
|---|---|
| Display Technology | LCD |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Technology | LCD |
| Contactor | Pin, Zebra Or FPC |
| Technology | TFT |
|---|---|
| Touch Screen | CTP/RTP |
| AA Size | 51.84(H) * 86.4(V) |
| Pixel Arrangement | RGB Stripe |
| Display Technology | LCD |
| Backlighttype | LED |
|---|---|
| Outline Dimension | 57.14 X 96.85 X 1.95 Mm |
| Display Technology | TFT LCD |
| Contrast Ratio | 800:1 |
| Screen Size | 3.97 Inches |
| Transmissive Mode | Normally Black |
|---|---|
| Touch Screen | Capacitive Touch Screen |
| Size | 3.5 Inches |
| Aa Size | 48.96×73.44mm |
| Interface | 3SPI+RGB16 Bit |
| Name | Graphic LCD Display |
|---|---|
| Lcd Type | FSTN(Black-white), Positive |
| Display Size | 128x64 Pixels |
| Vdd | 3.0V |
| Brightness | >100 Cd/m2 |
| Surface Luminance | 400 Cd/m² (typical) |
|---|---|
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Interface | 4-wire SPI |
| Viewing Direction | 80° All Directions |
| Screen Size | 1.14-inch |
| Storage Temperature | -30~+70℃ |
|---|---|
| Screen Size | Customized |
| Backlight Type | LED |
| Lcd Type | VA Lcd Display |
| Mode | VA,Negative Display |