| Rozstaw pikseli | 0,23 * 0,23 (mm) |
|---|---|
| Obszar aktywny | 14.10 (w) x 28,82 (h) mm |
| Ogólna tolerancja | +/-0,2 mm |
| Zakres rozmiarów | 1,3 cala |
| Kierunek patrzenia | 160° |
| Numer pin | 24 szpilki |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Możliwość dostosowania |
| Typ ekranu | wyświetlacz LCD |
| Ogólne wymiary | 55.26x84.69x3.35 mm |
| Typy interfejsów | MIPI (konfigurowalny) |
| Zastosowanie | Elektronika przemysłowa, medyczna, konsumpcyjna |
|---|---|
| Tryb wiązania | ZĄB |
| Typ wyświetlacza | COG (chip-on-glass) |
| Układ scalony sterownika | S6B0724 |
| Kolor wyświetlacza | monochromia |
| Technologia | LCD |
|---|---|
| Rozmiar konturu | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
| Typy interfejsów | SPI |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Wymiar zarysu | 21,16 x 29,22 x 1,9 mm |
| Łączność | Typ złącza FPC |
| Numer pin | 13 pinów |
| nazwisko | Wyświetlacz TFT LCD |
|---|---|
| Rodzaj LCD | IPS |
| Rozstrzygnięcie | 170*320 |
| Temperatura pracy | -20~+70℃ |
| interfejs | 4SPI |
| PROWADZONY | Biały |
|---|---|
| Kierunek oglądania | 6 |
| rozmiar ekranu | Dostosowane |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjne/transmisyjne/odblaskowe |
| Typ LCD | Wyświetlacz LCD VA |
| nazwa | Monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Liczba znaków | 16 znaków x 2 linie |
| Kontroler | SED1520 lub równoważny. |
| Pitch kropki | 0,6 mm (l)*0,49 mm (w) |
| rozmiar modułu | 84,0 (w) ´ 44,0 (h) ´ 9,3 Max (t) |
| Zaopatrzenie robocze | 3,3 V. |
|---|---|
| Typ interfejsu | PIN, 36 cyfr |
| Backligaht | Niebieskie podświetlenie |
| Kąt oglądania | godzina 12 |
| temperatura przechowywania | -10 ~+60 ℃ |
| Pitch kropki | 0.0975*0.0975 |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| rozmiar modułu | 44×44×3,09 mm |
| Światła LED z podświetlenia | 2 diody LED |
| Interfejs | Interfejs BITowy SPI 4-liniowy |